Společnost Procter & Gamble se ve zprávě o společenské zodpovědnosti a udržitelnosti za rok 2018 zabývá čistou vodou, rovností pohlaví a odpady z plastu

Cincinnati 14. listopadu 2018 (PROTEXT/BusinessWire)

Společnost P&G v nové zprávě o občanské odpovědnosti za rok 2018 zdůrazňuje přínos pro společnost, komunitu a životní prostředí

Společnost Procter & Gamble Company (burzovní index NYSE:PG) pokračuje ve své dlouhé historii dobročinnosti po celém světě. Přináší pohodlí domova lidem postiženým katastrofami, a současně ve svých reklamách neustále propaguje rozmanitost, inkluzi, rovnost pohlaví a ochranu životního prostředí. V rámci své vize, která je součástí nových cílů pro rok 2030, hodlá společnost P&G zajistit, aby žádný z jejích obalů neskončil ve světových oceánech.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Úplnou verzi zprávy najdete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20181113005694/en/

Ve své zprávě o občanské odpovědnosti za rok 2018, kterou společnost P&G dnes zveřejnila, zdůrazňuje své nedávné aktivity, které definují P&G jako dobročinnou organizaci podporující růst.

"Naše úsilí je jasné. Chceme podporovat dobročinnost a růst. Víme, že čím více budujeme a čím více do našeho podnikání integrujeme občanskou odpovědnost, tím větší je dopad naší práce na lidi, kterým sloužíme, na obce, v nichž žijeme a pracujeme, a na širší svět, který nás obklopuje. Na druhou stranu nám to pomáhá růst a budovat naše podnikání," řekl David Taylor, předseda představenstva, prezident a generální ředitel společnosti Procter & Gamble.

Společnost dosáhla pokroku ve všech prioritních oblastech občanské odpovědnosti. Hlavní body zprávy zahrnují:

● Dopad na komunitu: Letos společnost oslavila dosažení milníku v programu zajištění pitné vody pro děti, a poskytla 14 miliard litrů čisté pitné vody těm, kteří to nejvíce potřebují. Značky P&G hrály důležitou roli při pomoci lidem postiženým přírodními katastrofami, jako byly například hurikány Harvey, Irma, Maria a Florence. V rámci programu Tide Loads of Hope bylo vypráno více než 3 800 kusů prádla, což napomohlo k uklidnění lidí trpících následky přírodních katastrof.

● Rozmanitost a inkluze: Společnost P&G vyvolala důležité diskuze o rovnosti dvěma oceněnými filmy: "The Talk" o rasových předsudcích a "The Words Matter" o LGBT a inkluzi. Značky P&G spustily několik reklamních kampaní zahrnujících pozitivní obraz rozmanitých rodin a jednotlivců. V rámci svého programu Flex@Work společnost interně zavedla další výhody za účelem modernizace politiky rodičovské dovolené pro zaměstnance.

● Genderová rovnost: Jako lídr upozorňující svým hlasem na genderovou rovnost vytvořila společnost P&G novou výstavu, která vede k zamyšlení: "Women at Work: Myth vs. Reality" (Ženy v práci: mýtus vs. realita). Tato výstava zpochybňuje zastaralé smýšlení o ženách na pracovišti. Současně v rámci partnerství s neziskovou organizací Sesame Workshop a společností Muppets stanovila společnost P&G nová genderová očekávání pro chlapce a dívky na celém světě, a představila řadu nových značkových reklamních kampaní, které prosazují stejný hlas a rovnocenné zastoupení všech jednotlivců.

● Udržitelnost životního prostředí: V dubnu společnost oznámila své ambiciózní cíle udržitelnosti pro rok 2030. Poté, co společnost P&G dosáhla mnoha svých cílů v oblasti klimatu, vody a odpadů na rok 2020, zaměřila svůj program Ambition 2030 na oblasti, ve kterých může dosáhnout nejvýraznějšího zlepšení - na své značky, dodavatelský řetězec, společnost a zaměstnance. Společnost obnovila své zaměření na plastové odpady, a mnoho jejích značek se snaží zvyšovat recyklovatelnost obalů a více využívat recyklované materiály.

"Již více než 180 let se společnost dotýká lidských životů a pomáhá jim. To je to, čím jsme. To je to, co děláme. A to nás motivuje k ještě většímu úsilí, k dobročinnosti a podpoře růstu po celém světě," řekl Taylor.

Celkový souhrn, 24stránkový přehled o pokroku, doplněný příběhy, je k dispozici online, stejně jako podrobná verze této zprávy. Videozáznam od Davida Taylora o pokroku v oblasti občanské odpovědnosti najdete zde. Společnost P&G publikuje od roku 1999 každoroční zprávy o udržitelnosti. Počínaje rokem 2016 tyto zprávy rozšířila tak, aby zahrnovaly komplexnější přehled o prioritách společnosti v oblasti občanské zodpovědnosti.

O společnosti Procter & Gamble

Společnost Procter & Gamble slouží zákazníkům na celém světě prostřednictvím jednoho z nejsilnějších portfolií důvěryhodných a kvalitních předních značek, včetně Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks® a Whisper®. Komunita P&G zahrnuje provozy v přibližně 70 zemích světa. Navštivte stránky http://www.pg.com, kde najdete nejnovější zprávy a informace o společnosti P&G a jejích značkách.

Zdrojovou verzi této zprávy najdete na serveru businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20181113005694/en/

Kontakty:

Procter & Gamble

Damon Jones, 513-983-0190

Jones.dd@pg.com

nebo

Julie deSylva, 513-780-0006

Desylva.j@pg.com

Zdroj: Procter & Gamble

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-ekologie-chemie-kosmetika-společnost-Procter & Gamble

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.