Společnost Seraphim Solar podepsala dohodu o dodávce 80 MW ve Vietnamu

Čchang-čou (Čína) 13. listopadu 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Jiangsu Seraphim Solar System Co., Ltd. („Seraphim") nedávno podepsala nové významné dohody o dodávkách pro dva samostatné fotovoltaické projekty o celkovém výkonu 80 MW ve Vietnamu. Tyto solární farmy jsou projektem společného podniku společností AMI Renewables of Vietnam a AC Energy of the Philippines. Společnost Seraphim souhlasila s dodáním fotovoltaických modulů na cílový termín dodání do konce dubna 2019.

První projekt, solární farma BMT s výkonem 30 MW, bude vybudován v oblasti Ea Phe a Krong Puk v okrese Krong Pac, provincie Dak Lak; a druhý, solární farma KH s výkonem 50 MW, bude postavena v oblasti Cam An Nam, okres Cam Lam, provincie Khanh Hoa. Oba projekty budou vybudovány společností ERS Energy Sdn Bhd, která je jedním z předních regionálních dodavatelů EPC projektů v jihovýchodní Asii se sídlem v Kuala Lumpur v Malajsii.

„Je nám ctí, že jsme se stali jediným dodavatelem modulů pro tyto stěžejní projekty," řekl Polaris Li, generální ředitel společnosti Seraphim. „Toto je první projekt společnosti Seraphim ve Vietnamu - další jsou připravovány." Vietnam je v současnosti největším solárním trhem v jihovýchodní Asii a zdejší práce společnosti Seraphim bude měřítkem, podle kterého se bude posuzovat úspěšnost budoucích projektů."

„Jsme velmi potěšeni, že můžeme spolupracovat se společností Seraphim," řekl Jonathan Kan, výkonný ředitel společnosti ERS Energy Sdn Bhd. „Byli jsme ohromeni jejich profesionalitou a ochotou předem komunikovat o klíčových milnících. Společnost Seraphim instalovala po celém světě projekty o celkovém výkonu překračujícím šest gigawattů a my věříme, že tato spolupráce je vzorem pro úspěch ve Vietnamu," pokračoval.

O společnosti Seraphim

Společnost Seraphim, založená v roce 2011, dosáhla v krátké době významných úspěchů. Společnost získala ocenění 1. řádu od agentury BNEF, statut Top Performer od agentury DNV GL a loajalitu od náročných zákazníků po celém světě. S celkovou dodanou kapacitou výkonu 3 GW nabízí společnost Seraphim globálním zákazníkům vysoce kvalitní produkty a profesionální služby. Dosud byly ve více než třiceti zemích instalovány produkty společnosti Seraphim o výkonu překračujícím šest gigawatů.

O společnosti ERS Energy

ERS Energy je oceňovaná společnost pro solární energii, která je známá především svou solární fotovoltaikou (PV) EPCC a integrací systémů, které jsou schopny využívat rozsáhlé solární systémy až po malé maloobchodní systémy s profesionálními pracovními týmy a také zkušenostmi s instalovanou solární kapacitou, která se rychle přibližuje k hranici 300 MW. Společnost ERS Energy, založená v roce 2009, postavila největší solární farmu v Malajsii a dále expanduje a přispívá k rozvoji obnovitelných solárních zdrojů v zemích ASEAN.

KONTAKT: Shirley Wang, +86-25-8536-5756, shirley.wang@seraphim-energy.com

Klíčová slova Čína-energie-Seraphim

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.