Austro Agrar Tulln od 21. do 24. listopadu

Tulln 13.listopadu 2018 (PROTEXT/ots)

Nejdůležitější obchodní veletrh zemědělské techniky

Více než 350 vystavovatelů z řad výrobců a generálních dovozců na výstavní ploše vice než 52 000 m2 představí nejnovější technologie zemědělské techniky a inovace předních výrobců exkluzivně na jednom místě. Austro Agrar Tulln je nejdůležitější obchodní veletrh pro zemědělskou techniku v Rakousku a střední a východní Evropě.

Špičkové úrovně dosahují zejména segmenty zemědělských technologií, technologií pro chov dobytka, vinařství, pěstování ovoce, výrobu vína, zpracování dřeva, výrobu energií a také semena a hnojiva.

Nabídka produktů přestavovaných na veletrhu zahrnuje všechny sektory zemědělské techniky. Vystavovatelé jsou rozděleni do skupin podle toho, na jaký segment zemědělské techniky se zaměřují. Zemědělská technika - traktory a příslušenství, stroje pro sklizeň, secí stroje a stroje pro obdělávání půdy, výstavba objektů pro ustájení dobytka, osiva a hnojiva, zpracování dřeva a výrobu energie, vinohradnictví, technologie pro ovocnářství a vinařství a technologie pro chov dobytka. To umožňuje návštěvníkům přehled a přímé srovnání předních dodavatelů a produktů ze všech segmentů na jednom místě.

Na veletrhu AUSTRO AGRAR TULLN budou zastoupeny všechny značky traktorů.

Traktor je v zemědělské technologii považován za “nejdůležitější produkt”. Pouze na veletrhu Austro Agrar Tulln se představují všechny standardní značky traktorů.

Dny Rakouska na výstavě AUSTRO AGRAR TULLN

Austro Agrar Tulln je určen pro všechny zemědělce v celém Rakousku. Dny Rakouska se i letos vrátí na výstavu v prvních třech dnech jejího konání. V jejich průběhu budou klást vystavovatelé zvláštní důraz na specifické potřeby v regionu.

Den mladých zemědělců na veletrhu AUSTRO AGRAR TULLN

Den mladých zemědělců se uskuteční ve čtvrtek 22. listopadu již po čtvrté. Tento speciální den je určen především pro studenty univerzit a odborných škol a mladé zemědělce a představuje platformu pro poutavý program plný informací.

Fakta:

Austro Agrar Tulln

Rakousko

Termín: 21. až 24. listopadu 2018

Otevírací doba: 9:00 až 18:00 hodin

Website: www.messe-tulln.at

Vstupné:

Dospělí: 15,00 EUR

Skupiny 20 a vice lidí, senioři a studenti:13,00 EUR

Děti a mládež od 6 do 15 let: 3,00 EUR

Děti do 6 let: vstup zdarma

Klíčová slova Rakousko-zemědělství-stroje-obchod-Messe Tulln

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Zemědělství, životní prostředí
Auto-moto, doprava a stroje
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.