Chovatelský e-shop kamir.cz roste – a spolu s ním i centrála firmy KAMÍR a Co s.r.o. v Pacově

Praha 12. listopadu 2018 (PROTEXT)

Společnost KAMÍR a Co s.r.o. dokončila rekonstrukci firemní centrály v Pacově. Budova se dočkala rozšíření prodejních ploch i modernizace expedice zboží pro zásilky.

Největší dodavatel chovatelských a jezdeckých potřeb (nejen) v Pacově

Za socialismu tu bývaly výrobní prostory Kozaku. Po několikaleté odmlce, způsobenou útlumem výroby, se tu nakonec zabydlely potřeby pro chovatele. To když se sem nastěhovala společnost bratří Kamírů, která se zabývá výrobou, prodejem a dodávkami chovatelských potřeb a zařízení.

Pětipodlažní budova sloužila dobře, ale v posledních letech už toho na ni bylo moc. A nešlo jenom o stáří budovy. Firma se totiž neustále rozvíjí a přibývají nejenom zákazníci, ale rozšiřuje se také nabídka zboží a služeb.

K tomu je třeba připočítat také jeden z největších chovatelských a jezdeckých e-shopů v České republice http://www.kamir.cz, který svou pověst zakládá mimo jiné na tom, že drtivou většinu výrobků má skladem a ihned je rozesílá zákazníkům.

Bylo tedy rozhodnuto o rekonstrukci, která se prováděla za plného provozu a trvala skoro celý rok 2018.

Přibylo celé patro pro jezdecké potřeby, modernizovala se expedice zboží

Centrála prošla celkovou modernizací a zateplením, fasáda krásně prokoukla a působí svěže. Vevnitř se pak z jednoho prodejního patra, věnovaného potřebám pro koně a jezdce, stala patra dvě a přibylo tak 750 m2 prodejní plochy.

Rostoucí počet objednávek z e-shopu si doslova vynutil rozšíření oddělení expedice. Ruku v ruce s úpravou prostor šla i celková reorganizace procesů. Kompletování a balení zásilek je teď efektivnější, rychlejší a připravené na vánoční i jarní chovatelskou sezonu

Den otevřených dveří? Od pondělí do pátku, od sedmi do pěti.

Návštěvníci obchodu tak mohou pohodlněji vybírat potřeby pro jezdce a chovatele. V nových, příjemných prostorách. Každý všední den.

Několik čísel na závěr

Kamír Pacov má teď 3 prodejní patra, 2250 m2 vnitřní prodejní plochy a další 3000 m2 venkovní prodejní plochy. Při rekonstrukci se spotřebovalo více než 1000 sádrokartonových desek, bezmála 30 000 šroubů, 416 m3 minerální vaty a 14,5 tuny lepidla.

KONTAKT:

KAMÍR a Co. spol. s r. o.

Ferd. Pakosty 1148, 395 01 Pacov

https://www.kamir.cz info@kamir.cz

Klíčová slova ČR-zemědělství-chov-stroje-obchod-KAMÍR-UNIPEX CZ

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing
Zemědělství, životní prostředí

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.