Společnost Standard Textile koupila italský podnik luxusního hotelového vybavení včetně značky Mascioni Hotel Collection

Cincinnati 6. listopadu 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Tato akvizice posiluje vedoucí pozici společnosti Standard Textile na trhu vybavení hotelů a také její možnosti růstu

Společnost Standard Textile Co., Inc., globální lídr v oblasti textilií pro pohostinství a zdravotnická zařízení, dnes oznámila, že dosáhla dohody o získání globálního podniku pro vybavení hotelů Mascioni SPA, Itálie, včetně značky Mascioni Hotel Collection. Značka Mascioni Hotel Collection dodává postele, koupelny, stoly a lázeňské produkty luxusním hotelům po celém světě. Akvizice globálního podniku pro vybavení hotelů Mascioni rozvíjí strategii společnosti Standard Textile, která rozšiřuje své vedoucí postavení na trhu pohostinství na celosvětové úrovni a umožňuje společnosti její budoucí růst.

Gary Heiman, prezident a generální ředitel společnosti Standard Textile, uvedl: „Jsme potěšeni, že jsme získali podnik Mascioni. Značka Mascioni Hotel Collection ztělesňuje pozoruhodné řemeslo a inovativní umění umělců společnosti Mascioni, jednoho z předních italských textilních návrhářů a výrobců doplňků. Mascioni Hotel Collection rozšiřuje portfolio našich značek tak, aby byla uspokojena charakteristika a hodnoty dnešních luxusních hotelů."

Francesco Russo, generální ředitel společnosti Mascioni, uvedl: „Od založení společnosti Mascioni v roce 1957 dosáhla společnost silné celosvětové reputace pro výrobu kvalitního luxusního prádla. Věříme, že silná distribuční síť společnosti Standard Textile v Severní Americe a ve světě urychlí růst podniku pro vybavení hotelů Mascioni a značky Mascioni Hotel Collection."

Společnost Standard Textile uvedla, že se společností Mascioni SPA bude uzavřena smlouva o designu a dodávkách, která poskytne společnosti příležitost vyrábět výrobky prostřednictvím firmy Mascioni v Itálii spolu s globální výrobní infrastrukturou společnosti Standard Textile.

„Toto partnerství a úplná kontrola celého dodavatelského řetězce nám umožňuje inovovat v každé fázi procesu a zajistit konzistenci v nejvyšší kvalitě a službách," řekl pan Heiman. „Značka Mascioni Hotel Collect nabízí luxusním zařízením sofistikované produkty, které hosté vyžadují, a to díky silné globální výrobní a distribuční síti."

Pan Heiman poznamenal, že Mascioni Hotel Collection bude i nadále fungovat jako nezávislá značka se sídlem v Cincinnati v Ohiu. Očekává se, že transakce bude uzavřena v listopadu roku 2018.

Společnost Standard Textile vstoupila na trh s pohostinstvím výhradně s produkty navrženými tak, aby odpovídaly potřebám a přáním hoteliérů, od částečných až po celoobslužné, butikové, stylové a luxusní. Společnost dodává prádlo mnoha z největších světových a uznávaných hotelových značek.

Společnost Standard Textile také se společností Mascioni SPA uzavřela licenční smlouvu, která jí poskytuje výhradní právo vyrábět, propagovat a prodávat výrobky značky Mascioni na americkém spotřebitelském trhu.

O společnosti Standard Textile

Společnost Standard Textil, která byla založena v roce 1940, vyvinula kulturu inovací, kvality a služeb. S více než 80 patenty jsou její produkty navrhovány tak, aby poskytovaly trvanlivost, dlouhověkost a hodnotu. Vertikálně integrovaná společnost Standard Textile je předním světovým poskytovatelem komplexních řešení v oblasti institucionálních textilií a oděvů. Využívá zkušenosti v oblasti textilního designu, výroby prádla a svou globální infrastrukturu, aby své služby poskytovala zákazníkům z oblasti zdravotnictví, pohostinství, interiérů, pracovních oděvů a spotřebitelských trhů na celém světě. Více informací naleznete na webových stránkách standardtextile.com.

O značce Mascioni

Již téměř 60 let je značka Mascioni celosvětově považována za předního výrobce v oblasti návrhu, tvorby a výroby vynikajících textilních výrobků. Společnost působí především na trhu domácích textilií, které dodávají výrobcům, maloobchodníkům a institucím; je také konsolidovaně zapojená do oblasti technologicky pokročilých tkanin, jako jsou tkaniny pro kamuflážní uniformy.

Společnost Mascioni se sídlem v Cuvio v severní Itálii provozuje jednu z nejmodernějších továren na tiskovou výrobu, barvení a konečnou úpravu tkanin na ploše 700 000 čtverečních stop (cca 65 000 m2).

Kontakt:

Judy Sroufe

viceprezidenta pro marketing značky a komunikaci

jsroufe@standardtextile.com

Standard Textile

One Knollcrest Drive

Cincinnati, OH 45237

(513) 761-9256

www.standardtextile.com

Angelo Fugazza, ředitel pro pohostinství a manažer značky

Angelo.Fugazza@mascioni.it

MASCIONI S.P.A.

VIA GIACOMO MASCIONI, 4

21030 CUVIO (VARESE)

ITALY

Tel.: +39 0332 659111

Info: mascioni@mascioni.it

www.mascioni.it

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/545235/Standard_Textile_Co_Logo.jpg

Klíčová slova USA-textil-hotely-služby-Standard Textile

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Zpracovatelský a výrobní průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.