SI Group oznámila nové výkonné vedení společnosti

Schenectady (New York) 6. listopadu 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Centrála společnosti SI Group Global v Schenectady, New York

Centrála společnosti SI Group Global v Schenectady, New York

Oznámení následuje po dokončení prodeje společnosti SK Capital Partners

SI Group, přední světová vývojová společnost a výrobce výkonových přísad, procesních roztoků, léčiv a chemických meziproduktů, dnes představila nový tým výkonného vedení společnosti. Tyto změny přicházejí po dokončení akvizice SI Group, kterou od října 2018 vlastní SK Capital Partners, soukromá investiční společnost zaměřená na specializované materiály a chemické a farmaceutické odvětví. Transakce zahrnovala spojení společnosti SI Group a společnosti Addivant, která je od roku 2013 společností portfolia SK Capital a předním světovým výrobcem speciálních přísad. Nově vytvořená společnost je uváděna na trh pod značkou SI Group a je vedena následujícím týmem vedoucích pracovníků:

- Frank Bozich, generální ředitel SI Group

- John Steitz, generální ředitel společnosti Additives

- Chris Cornille, senior viceprezident, služby dodavatelského řetězce

- Brooke Manrique, senior viceprezident, lidské zdroje a komunikace

- Tom Masterson, senior viceprezident, obecné poradenství a regulační záležitosti

- Wei Ru, senior viceprezident, inženýrství a technologie zpracování

- Paul Tilley, senior viceprezident, chemické meziprodukty a průmyslové pryskyřice

- Patrick Weinberg, senior viceprezident a finanční ředitel

- Rich White, senior viceprezident pro výrobu a řízení kvality a péče o zdraví, bezpečnost a životní prostředí (EHSQ)

Nová společnost byla navíc strukturována kolem několika strategických obchodních jednotek, které se budou zaměřovat výhradně na nabídky produktů a inovace, stejně jako na prvotřídní řízení vztahů se zákazníky. Mezi tyto lídry patří:

- Katie Ellet, viceprezidentka, řešení pro ropná pole

- Philip Ingham, viceprezident, průmyslové pryskyřice a specializované produkty

- Robert Kaiser, viceprezident, kaučuk a adheziva

- Chris Roberts, viceprezident, paliva a maziva

Společnost SI Group je vedena Frankem Bozichem a Johnem Steitzem, osvědčenými lídry z oblasti chemického průmyslu s více než 75 lety kolektivní odbornosti. „Tyto organizační změny využívají klíčové kompetence a schopnosti našich vedoucích týmů. Tato struktura umožňuje silné externí zaměření a vytváření interaktivnějších vztahů s našimi zákazníky," řekl generální ředitel společnosti Frank Bozich. John Steitz, výkonný ředitel společnosti Additives, dodal: „Budeme schopni lépe poskytovat zákazníkům nadstandardní hodnotu a budeme pozornější, systematičtější a předjímavější z hlediska změn na globálním trhu, které ovlivňují průmysl."

Biografie naleznete na webových stránkách http://www.siigroup.com/leadership.asp.

O SPOLEČNOSTI SI GROUP

SI Group je přední světová vývojová společnost a výrobce výkonových aditiv, procesních roztoků, léčiv a chemických meziproduktů, se silnými tržními pozicemi v oblasti plastů, ropných polí, pryže, pohonných hmot a maziv, farmaceutických přísad a průmyslových pryskyřic. Řešení společnosti SI Group jsou rozhodující pro kvalitu a výkonnost nespočetných průmyslových produktů a spotřebního zboží. Společnost SI Group sídlící v Schenectady v New Yorku provozuje více než 30 výrobních závodů na pěti kontinentech s ročním obratem přibližně 2 miliardy USD a více než 3 000 zaměstnanci na celém světě. SI Group je portfoliovou společností společnosti SK Capital Partners. V roce 2018 společnost SI Group získala od ratingové agentury EcoVadis své třetí stříbrné ocenění za společenskou odpovědnost podniků a patří mezi prvních sedm procent z více než 45 000 světových společností. SI Group je „The Substance Inside" (Společnost s podstatou). Více informací naleznete na webových stránkách www.siigroup.com.

Kontakt pro média:

Tara Morgan

SI Group, Inc.

+ 1 518-347-4194

tara.morgan@siigroup.com

SI Group Corporate Logo

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/779723/SI_Group_Global_Headquarters.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/95496/si_group__inc__logo.jpg

Klíčová slova USA-trh-chemie-farmacie-průmysl-SI Group

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Obchod, marketing
Finance, ekonomika
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.