Oceňujeme nejlepší DAŇAŘE a DAŇOVOU FIRMU ROKU 2018

Praha 6. listopadu 2018 (PROTEXT)

Dnes odstartoval v pořadí již 9. ročník profesní soutěže DAŇAŘ & DAŇOVÁ FIRMA ROKU. Úderem půlnoci se otevřelo na webu http://www.danarroku.cz celkem šest kategorií, ve kterých je možné zasílat nominace či hlasy. Na základě ohlasů široké veřejnosti je opět vyhlášena také kategorie Nejlepší lektor/lektorka v daních.

Odborná veřejnost, kterou představují odborníci a specialisté z daňové oblasti, bude rozhodovat svými hlasy o titulech: Daňař roku 2018, Daňová naděje a Daňová osobnost roku 2018. Naproti tomu široká veřejnost bez omezení bude moci zaslat hlas svému nejvstřícnějšímu pracovišti finančního úřadu, nejoblíbenějšímu lektorovi v daních či může nominovat nejžádanějšího zaměstnavatele v daních.

Novinkou pro tento ročník bude vyhlášení kategorie Největší poradenské firmy roku 2018 (sestavení žebříčku nejvýznamnějších daňových firem roku 2018). Hlasování probíhá na stránkách http://www.danarroku.cz, které mají zcela nový „kabát“, a bude ukončeno 7. ledna 2019. Výsledky soutěže budou vyhlášeny na slavnostním galavečeru o měsíc později, konkrétně 7. února 2019.

priloha

Hlasujte na www.danarroku.cz

Pořadatelem soutěže je společnost Wolters Kluwer ČR, a. s. Mediální podporu zajišťují mimo jiné Komora daňových poradců ČR, Komora certifikovaných účetních a Svaz účetních ČR.

Harmonogram soutěže:

• zahájení 6. listopadu 2018,

• ukončení hlasování 7. ledna 2019 (nominace do 23. listopadu 2018),

• slavnostní vyhlášení výsledků 7. února 2019.

Více informací naleznete na webové stránce http://www.danarroku.cz.

Kontakt:

Daňař & daňová firma roku je známkou společnosti Wolters Kluwer ČR, a. s.

Kontaktní osoba: Andrea Doušová

E-mail: Andrea.Dousova@wolterskluwer.com

Klíčová slova ČR-finance-trh-služby-trendy

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.