Hattrick v sexuální výchově!

Praha 6. listopadu 2018 (PROTEXT)

Ano, čtete správně. Toto je třetí úspěšný počin MUDr. Jany Martincové s týmem spolupracovníků a vydavatelství Babyonline na poli sexuální výchovy. Po knížce pro nejmenší o tom, Jak děti přicházejí na svět (2010) a pro náctileté dívky Co se od kamarádek nedozvíš o sexu, líčení i zdraví (2016,) spatřuje v listopadu 2018 světlo světa i knížka pro kluky...

Desatero pro kluky jak na pubertu, holky i sex

Tentokrát ve formě blízké komiksům s mnoha návodnými obrázky, protože vás, milí mladí pánové, nechceme trápit přílišným čtením. Styl knížky je velice svěží a takříkajíc vycházející ze života. Opět se v ní setkáváme se sourozenci Tomem a Lilith, které známe z obou předchozích knížek. Pouze maminka, trpělivá přítelkyně dívek z Co se od kamarádek nedozvíš se v případě Tomova dospívání mění v Tomových očích doslova v matku-stíhačku. Ale i přesto je v jejich hovorech patrné, že k sobě chovají vzájemnou úctu, respekt a touhu tomu druhému porozumět a pomoci.

Obsah knihy:

- Co se děje s tělem v dospívání

- Proč rostu a díky čemu jsem mužem

- Péče o tělo

- Jak se hýbat

- Abych neumřel hlady

- O sexu a vztazích

- Jak slečnu neotěhotnět. Antikoncepce

- Jak neonemocnět - bezpečný sex

- Moje dívka otěhotněla! Co mám dělat?

- Jak uspět u žen i ve společnosti?

"Každé dítě by mělo odcházet z domova vybaveno základními informacemi v oblasti péče o své nové dospělé tělo, o partnerských vztazích a bezpečném sexuálním chování. Sexuální výchova patří v první řadě do kruhu rodinného," snaží se šířit již několik let Jana Martincová, popularizátorka medicíny a propagátorka zdravotnického vzdělávání veřejnosti. Mezi její dominantní témata patří právě sexuální výchova a předškolní vzdělávání vedené v rodině (viz http://www.babyonline.cz, www.prochytrehlavicky.cz a www.zdravedospivani.cz) a nejnověji anti-aging medicína (www.zenapo40.cz a www.zdraveomlazeni.cz).

ISBN: 978-80-907132-0-8

Vydalo vydavatelství Babyonline, 2018

Prodejní cena od 269 Kč na www.prochytrehlavicky.cz

Počet stran: 140

Váš požadavek zaslání výtisku zdarma adresujte prosím na marketing@babyonline.cz.

Kontakty:

Autorka knihy:

MUDr. Jana Martincová

info@babyonline.cz

Tel.: 603 522 881

Kontakt pro novináře:

Bc. Andrea Blažková, DiS.

Marketing vydavatelství Babyonline

Tel.: 732 382 924

http://www.babyonline.cz

http://www.prochytrehlavicky.cz

http://www.zdraveomlazeni.cz

Klíčová slova ČR-literatura-vzdělání-zdraví-sex-firmy-Babyonline

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Věda, vzdělávání a školství
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.