V Evropě budou představeny nové sušičky s tepelným čerpadlem pro využití v zemědělství

Kanton (Čína) 5. listopadu 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost PHNIX, největší čínský exportér tepelných čerpadel do Evropy, nedávno uvedla, že představí novou sušičku s tepelným čerpadlem určenou k využití v zemědělství k sušení potravin, ovoce, dřeva a dalších produktů. Společnost PHNIX již řadu let dodává domácí tepelná čerpadla a bazénová tepelná čerpadla na evropský trh prostřednictvím dohod o spolupráci v oblasti produkce OEM/ODM, vysvětluje Jab Fan, ředitel divize vytápění domácností a sušiček s tepelným čerpadlem společnosti PHNIX.

Řada sušiček s tepelným čerpadlem PHNIX byla speciálně vyrobena pro evropské zemědělství a je možné ji automaticky přizpůsobit na teplotu v rozmezí 15 °C až 60 °C. Jedná se o ekologické zařízení, při jehož provozu nevznikají žádné škodlivé látky, které by působily na sušené ovoce nebo mořské plody. U sušených potravin navíc nedochází ke ztrátě barvy či tvaru. O tyto sušičky projevili silný zájem noví evropští partneři. Různé řady sušiček s tepelným čerpadlem PHNIX již našly bezpočet úspěšných využití v Číně a zemích jihovýchodní Asie, uvedl Jab Fan.

O zemědělské sušičce s tepelným čerpadlem PHNIX

Široká škála využití : Sušička s tepelným čerpadlem PHNIX nalezne široké uplatnění v zemědělství, například k sušení čerstvého ovoce, ořechů, květin a potravin i skladování a sušení osiva. Kromě toho lze zařízení využít i k sušení mořských plodů, a dokonce i dřeva a stavebních materiálů.

Účinná a energeticky úsporná : Jednotka prostřednictvím rekuperace zpětně využívá velké množství odpadního tepla uvolněného během vysušování, a to s účinností přesahující 60 %. Tím dochází ke snížení spotřeby energie o více než 60 % ve srovnání s tradičním elektrickým tepelným a vysoušecím zařízením. Koeficient využitelnosti energie je 3,8.

Automatická kontrola teploty : Tepelné čerpadlo PHNIX v sobě obsahuje zařízení pro automatickou kontrolu stálosti teploty, která se postará o zajištění správné teploty a vlhkosti nutných pro sušení. Jednotka je rovněž vybavena sedmipalcovým displejem z tekutých krystalů, který umožňuje nastavení různých křivek sušení a jednoduché inteligentní ovládání jedním tlačítkem.

O společnosti PHNIX

PHNIX, přední výrobce tepelných čerpadel v Číně, je mezinárodní společností, která se specializuje na výzkum a vývoj a výrobu tepelných čerpadel a energeticky úsporných řešení. Téměř 50 % výroby společnosti PHNIX je exportováno do Evropy, Severní Ameriky a na další zahraniční trhy. Více informací o společnosti PHNIX a jejích produktech naleznete na webových stránkách www.phnix-e.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/778970/PHNIX_heat_pump.jpg

KONTAKT: John Zhu, +86-20-3906-7742, john_zhu@phnix.com

Klíčová slova Čína-zemědělství-energie-elektronika-PHNIX

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zemědělství, životní prostředí
IT, telekomunikace
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.