Společnosti CNH Industrial a Farmers Edge oznámily několikaletou strategickou spolupráci

Londýn/Winnipeg (Kanada) 4. listopadu 2018 (PROTEXT/BusinessWire)

Toto partnerství využije možnosti umělé inteligence a strojové učení s prvotřídními inovacemi a výrobou v oblasti vybavení pro zemědělce

Společnost CNH Industrial (burzovní index NYSE: CNHI/MI: CNHI), jeden z největších světových výrobců zemědělských strojů a Farmers EdgeTM, světová jednička v „inteligentním“ zemědělství, dnes oznámily strategickou spolupráci v oblasti digitálního zemědělství. Prostřednictvím své rozsáhlé sítě prodejců zpřístupní společnost CNH Industrial přesná digitální řešení firmy Farmers Edge svým zákazníkům. Pomůže tak společnosti Farmers Edge dosáhnout v nadcházejících třech letech cílového počtu 150 000 připojených zařízení, včetně 100 000 kusů farmářského zařízení a 50 000 připojených snímačů v terénu. Na oplátku vytvoří tato spolupráce cestu prodejcům společnosti CNH Industrial v oblasti rozšiřování digitální konektivity pro její zákazníky na celém světě.

„Společnost CNH Industrial si uvědomuje význam digitálního zemědělství pro naše prodejce a zákazníky,“ řekl Hubertus Mühlhäuser, generální ředitel společnosti CNH Industrial. „Firma Farmers Edge disponuje špičkovými daty z terénu, připojeným hardwarem a senzory přímo v terénu, které přinášejí chráněná, špičková data pro platformu umělé inteligence. Těšíme se na spolupráci s nimi na dalším vývoji naší strategie farem s připojením a zároveň zajišťování kontroly dat pro pěstitele.“

Dnešní farmy jsou bohaté na data a spoléhají především na připojení v reálném čase. Už nestačí prohlížet data poté. Průmysl vyžaduje vstupy, které jsou rychlejší, přesnější a přinášejí měřitelné výsledky. Data, rozhodování a ziskovost jsou propojeny. Spojení umělé inteligence, internetu věcí a prediktivní analýzy s novou úrovní globální konektivity umožní zúčastněným v celém systému zemědělství získat zcela novou kvalitu dat (makro, regionální, mikro, z jednotlivých polí), která umožní lepší rozhodování, minimalizaci rizik a maximalizuje potenciál růstu.

„Spojení nejlepších zemědělských strojů společnosti FarmCommand se světovou sítí prodejců s nejmodernější a nejkomplexnější dostupnou digitální platformou pro zemědělství na světě, změní způsob, jakým průmysl vnímá hodnotu informací ze zemědělství,“ řekl Ron Osborne, ředitel strategie a produktů společnosti Farmers Edge.

„Společnost CNH Industrial je jednou z nejznámějších a nejuznávanějších firem v oblasti světového zemědělství, to že s ní můžeme spolupracovat pro nás představuje významný krok,“ řekl Wade Barnes, generální ředitel společnosti Farmers Edge. „Pracujeme na tom, aby dokázali realizovat společný cíl v podobě nové vlny zavádění inteligentního zemědělství. Partnerství přinese exkluzivní možnosti a služby, které spojují spolehlivé produkty a technologické inovace, jejichž výsledkem jsou lepší výkony a zvýšení produktivity.”

O společnosti CNH Industrial

Společnost CNH Industrial N.V. (burzovní index NYSE: CNHI / MI: CNHI) je světová jednička v sektoru kapitálového zboží s dlouholetými zkušenostmi z průmyslu, širokou nabídkou produktů a zastoupením na celém světě. Každá z jednotlivých značek společnosti představuje prestižní mezinárodní pojem v určitém průmyslovém sektoru: Case IH, New Holland Agriculture a Steyr v oblasti traktorů a zemědělských strojů; Case a New Holland Construction v oblasti vybavení pro přemísťování zeminy; Iveco v oblasti komerčních vozů; Iveco Bus a Heuliez Bus v oblasti autobusů a autokarů; Iveco Astra pro důlní a stavební stroje; Magirus pro požární vozidla; Iveco Defence Vehicles pro obranu a ochranu obyvatelstva a FPT Industrial pro stroje a převodovky. Další informace naleznete na firemních stránkách: http://www.cnhindustrial.com

O společnosti Farmers Edge

Farmers Edge je světová jednička v oblasti služeb pro „inteligentní“ zemědělství poskytuje své placené služby v podobě přesných digitálních řešení na ploše více než 22 milionů akrů. Spojením dat z terénu, snadno ovladatelného softwaru, nejmodernější technologie zpracování, prediktivního modelování a pokročilé agronomické analytiky přináší společnost Farmers Edge pěstitelům rozšiřitelná řešení, díky kterým mohou produkovat více za méně peněz. S využitím moderních digitálních nástrojů se řešení společnosti Farmers Edge zaměřují na trvale udržitelnou produkci s vysokými výnosy, vysoce kvalitní úrodu a jsou navrženy pro optimalizaci vstupů, minimalizaci dopadu na životní prostředí a ochranu ekonomické životaschopnosti farem. Od výběru osiva po analýzu dat o výnosech, převádí společnost Farmers Edge velká data do podoby aktuálních a přesných informací na podporu informovaných rozhodnutí. Další informace naleznete na stránkách Farmers Edge FarmersEdge.ca or FarmersEdgeUSA.com.

Zdrojovou zprávu si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20181101005682/en/

Kontakty

CNH Industrial

Laura Overall Tel : +44 207 7660 338

Manažer pro firemní komunikaci

Email : mediarelations@cnhind.com

nebo

Farmers Edge

Marina Barnes Tel : +1 204 770 3422

Viceprezidentka pro marketing a komunikaci

Email : Communications@farmersedge.ca

Zdroj: Farmers Edge

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Británie-USA-zemědělství-stroje-Farmers Edge

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Zemědělství, životní prostředí
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.