Společnost Elbit Systems uspořádala Den průmyslu obrany v bulharské Sofii

Sofie (Bulharsko) 2. listopadu 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Akce byla uspořádána s cílem navázat spolupráci s místními představiteli průmyslu v rámci programu modernizace bojových vozidel pro bulharskou armádu

Společnost Elbit Systems, mezinárodní firma zaměřená na špičkové technologické obranné systémy, uspořádala tento týden v bulharské Sofii Den průmyslu obrany. Akce se zúčastnila izraelská velvyslankyně v Bulharsku Irit Lillianová, desítky představitelů průmyslu v Bulharsku a přední zástupci a odborníci ze společnosti Elbit Systems, kteří prezentovali možnosti firmy v oblasti systémů bojových vozidel. Hlavním cílem této akce bylo přizvat představitele průmyslu v Bulharsku, kteří mají zájem o spolupráci s firmou Elbit Systems na tomto programu.

Elbit Systems je světová jednička v oblasti řízených a bezosádkových věží (UT) a dálkově ovládaných zbraňových stanic (RCWS) s více než 30 lety zkušeností v této oblasti a desítkami úspěšných programů na celém světě, jako například:

• Věže UT 30mm na vozidlech MOWAG Piranha IIIC 8X8 pro belgickou armádu

• Věže UT 30mm integrované s 2 raketami "Spike" na vozidlech Patria AMV 8X8 pro program obrněných vozidel chorvatské armády

• Věže UT 30mm integrované s 2 raketami "Spike" na lehkých obrněných vozidlech STEYR PANDUR II 8X8 pro portugalské námořnictvo

• Věže UT 30mm na obrněných transportérech IVECO 6X6 (APC) a 12,7/7,62 mm RCWS pro brazilskou armádu

• Další věže UT30 MKII, ORCWS a minomety pro zákazníky z EU, stejně jako některé další nezveřejněné zákazníky

Společnost Elbit Systems hledá strategické partnery pro dlouhodobou spolupráci a má rozsáhlé a úspěšné zkušenosti s lokálními průmyslovými partnery. Spolupracuje s nimi v rámci průmyslových programů na bázi správného přenosu "know-how" a provozuje lokální výrobní závody, střediska pro integraci a montážní centra ve stále se rozšiřujícím počtu zemí. Elbit Systems hledá partnera mezi bulharskými firmami pro spolupráci na programu modernizace bojových vozidel pro bulharskou armádu. Tento rozsáhlý program představuje rovněž příležitost vybudovat základnu pro export v rámci Bulharska.

O společnosti Elbit Systems

Elbit Systems Ltd. je mezinárodní firma zaměřená na špičkové technologie v oblasti obrany, vnitřní bezpečnosti a komerčních programů na celém světě. Společnost, která zahrnuje firmu Elbit Systems a její dceřiné společnosti, působí v oblasti systémů pro letectví, pozemní a námořní síly, velení, řízení, komunikace, výpočetní technika, zpravodajská činnost, pozorování a průzkum ("C4ISR"), bezpilotních letounů, sofistikovaných elektro-optických systémů, elektro-optických kosmických systémů a rádiových a kybernetických systémů. Společnost se rovněž zaměřuje na aktualizaci stávajících platforem, vývoj nových technologií pro obranu, vnitřní bezpečnost a komerční aplikace a poskytuje celou řadu podpůrných služeb, včetně školení a simulačních systémů.

Další informace naleznete na stránkách: http://www.elbitsystems.com nebo nás sledujte na sítích:Facebook, Twitter a Youtube

Elbit Systems Ltd., její logo, značka, produkty, služby a procesy uváděné v této tiskové zprávě jsou obchodními známkami nebo značkami služeb společnosti Elbit Systems Ltd. nebo jejích dceřiných společností. Všechny ostatní značky, produkty, služby a procesy, které se zde objevují, jsou obchodními značkami příslušných vlastníků. Odkaz na produkty, služby nebo procesy jiných společností nebo jejich použití nepředstavuje doporučení, souhlas, připojení nebo sponzorskou spolupráci firmy Elbit Systems Ltd. týkající se těchto produktů, služeb nebo procesů. Žádná z informací obsažených v této tiskové zprávě nesmí být vykládána jako poskytnutí jakékoli licence nebo patentového práva, práva ke kopírování, obchodní známky nebo jiných práv týkajících se duševního vlastnictví společnosti Elbit Systems Ltd. nebo další třetí strany prostřednictvím náznaků, překážky nebo jinak, pokud to zde není výslovně uděleno.

Kontakty:

David Vaaknin

Viceprezident, ředitel pro firemní komunikaci

Tel.: 972-77-2946691

Mob.: 972-52-8000403

Email: david.vaaknin@elbitsystems.com

Dana Tal-Noyman

Manažerka pro firemní komunikaci a digitální technologie

Tel.: 972-77-2948809

Mob.: 972-54-9998809

Email: dana.tal@elbitsystems.com

Zdroj: Elbit Systems

Klíčová slova Bulharsko-zbraně-průmysl-Elbit Systems

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.