Společnost Trina Solar dodá své FV řešení TrinaPro o kapacitě 190 MW pro velký solární park ve Španělsku

Čchang-čou (Čína) 2. listopadu 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Trina Solar Limited („Trina Solar" nebo „společnost"), přední poskytovatel komplexních řešení pro solární energii, dne 2. listopadu oznámila, že poskytne své integrované FV řešení TrinaPro o kapacitě 190 MW společnosti Cobra pro velký solární park ve Španělsku.

Skupina ACS a její dceřiná společnost Cobra, která se specializuje na energetické infrastruktury na klíč, staví tento projekt EPC v Alcázaru v provincii Ciudad Real (Španělsko) s celkovou kapacitou výkonu 190 MW. Očekává se, že projekt bude dokončen do konce roku 2019 a stane se prvním projektem s řešením TrinaPro v Evropě.

Společnost Trina Solar dodá své integrované FV řešení TrinaPro, které sestává z 560 000 jednotek multikrystalických rozpůlených modulů TSM-PE14H, a odpovídající počet 6 206 jednoosých sledovacích systémů. Moduly s vysokou účinností budou namontovány na jednoosý sledovací systém společnosti Trina Solar, který umožňuje modulům sledovat slunce v optimálních úhlech, čímž získávají maximum slunečního světla a za stabilních podmínek generují až o 25 % vyšší výkon.

TrinaPro je prvním fotovoltaickým řešením s optimalizovanou kombinací nejvýkonnějších solárních modulů společnosti Trina Solar a nejmodernějších systémů pro sledování slunečních paprsků. Jako řešení s přidanou hodnotou je TrinaPro optimálně navrženo s prvotřídními komponenty a systémovou integrací. Jedná se o nejspolehlivější energetické řešení v průmyslu pro nejvyšší výnosy a výrobu energie.

Gonzalo de la Vi?a, ředitel oddělení modulů společnosti Trina Solar v Europě, uvedl: „Jsme potěšeni, že společnost Cobra pro tento nový impozantní projekt ve Španělsku důvěřuje vynikající kvalitě a výkonnosti produktů Trina Solar. Tato nová obchodní smlouva na dodávku modulů o výkonu 190 MW následuje po nedávné dohodě o dodávce modulů o výkonu 167 MW pro největší projekt v Evropě, který je budován v Murcii ve Španělsku."

De la Vina dodal: „Využitím síly dat a optimalizovaného designu celého systému dále zvyšujeme celkovou efektivitu. Řešení TrinaPro dokáže zvýšit výkon systému až o 30 %. Společnost Trina Solar se rozvinula z dodavatele produktů na poskytovatele řešení s přidanou hodnotou a přináší našim zákazníkům větší hodnotu."

O společnosti Trina Solar

Společnost Trina Solar je předním globálním poskytovatelem řešení pro solární energii. Společnost Trina Solar byla založena v roce 1997 a rozšířila své působení do více než 100 zemí a regionů. Trina Solar vyvíjí fotovoltaické moduly, systémy pro ukládání energie, inteligentní systémy a O&M a poskytuje zákazníkům proprietární systémová integrační řešení pro vývoj, financování, návrh a stavbu projektů. Do konce roku 2017 společnost Trina Solar dodala ve světě fotovoltaické moduly o celkovém výkonu překračujícím 30 GW a připojila k rozvodným sítím solární projekty o celkovém výkonu 2 GW. V roce 2018 společnost představila Trina IoT, značku energetického internetu věcí, a je odhodlána stát se globálním lídrem v této oblasti. Pro více informací navštivte webové stránky www.trinasolar.com.

KONTAKT: Trina Solar Europe, Sandra Valverde Tel. +34-911-335-935, E-mail: sandra.valverde@trinasolar.com

Klíčová slova Čína-energie-průmysl-Trina Solar Limited

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Finance, ekonomika
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.