Risen Energy získává 50MW fotovoltaickou zakázku od dceřiné společnosti Bitexco Group

Ning-po (Čína) 23. října 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Risen Energy nedávno oznámila, že zvítězila v tendru na výstavbu solární elektrárny NHI HA o výkonu 50 MW vlastněné vietnamskou dceřinou společností skupiny Bitexco Group s názvem Thap Cham Solar. Společně s dalšími zakázkami tohoto čínského výrobce fotovoltaických modulů v provincii Ninh Thuan, konkrétně výstavbou zařízení s kapacitou 61 MW a instalacemi dokončenými v srpnu 2018 ve spolupráci se skupinou Shapoorji Pallonji Group v rámci projektu EPC (tj. inženýrská činnost, nákup a konstrukce) o výkonu 50 MW, činí celková instalovaná kapacita projektů společnosti Risen Energy ve Vietnamu 161 MW.

Skupina Bitexco Group je jednou z deseti největších developerských společností se zaměřením na hotely a nákupní centra ve Vietnamu, stejně jako i poskytovatelem služeb v oblasti vodních, silničních a dálničních staveb. S podporou týmu odpovědného za účast v zahraničních tendrech a odděleními vývoje, designu, inženýrství a nákupu získala společnost Risen Energy od skupiny Bitexco Group zakázku na výstavbu zařízení s kapacitou 50 MW poté, co prokázala své komplexní schopnosti nabídnout přední technologie a zkušenosti v oblasti služeb EPC. Tento poslední projekt i další zakázky, které společnost Risen Energy ve Vietnamu získala, jí pomohou nadále dosahovat růstu tržeb i čistého zisku.

Nejnovější projekt na výstavbu zařízení s kapacitou 50 MW se nachází v provincii Ninh Thuan. Společnost Risen Energy poskytne vysoce účinné moduly a pětisběrnicové 1500V moduly vysokého napětí pro dané zařízení v roli kontraktora projektu EPC.

Po provedení úvodních testů byla dne 1. října zahájena výstavba zařízení. Očekává se, že po dokončení bude elektrárna vyrábět v průměru 81 429 MWh elektřiny ročně. Vyrobená elektřina bude směřovat do vietnamské státní rozvodné sítě EVN.

Od roku 2017, kdy vietnamská vláda zavedla politiku výkupních cen pro fotovoltaický trh, se Vietnam stal vyhledávanou destinací jihovýchodní Asie pro investory, developery i výrobce modulů z celého světa. Ruku v ruce s tím, jak společnost Risen Energy expanduje po celém světě, se stal Vietnam klíčovým trhem v rámci její strategie globální expanze pro rok 2018. Mluvčí společnosti Risen Energy uvedl, že "díky mnohaleté zkušenosti s poskytováním služeb v oblasti EPC a místní strategii pro vietnamský trh určované specifickými potřebami regionu, věříme, že fotovoltaika se v jihovýchodní Asii pyšní obrovským potenciálem a skýtá skvělé příležitosti."

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/771311/RISEN_ENERGY_signing.jpg

KONTAKT: Tina Feng, +86-13736192549, tina@risenenergy.com

Klíčová slova Čína-energie-trh-solární-firmy-Risen Energy Co., Ltd

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.