Lil Wayne, Lauryn Hill, Meek Mill, Anderson Paak a další spojí své síly a vystoupí na podporu reformy trestního soudnictví na čtvrtém ročníku festivalu TIDAL X: Brooklyn

New York 11. října 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

TIDAL X: Brooklyn

TIDAL X: Brooklyn

Benefiční koncert se uskuteční 23. října v Barclays Center v New Yorku.

Celosvětová hudební a zábavní streamovací platforma TIDAL oznámila seznam účinkujících na čtvrtém každoročním dobročinném koncertu "TIDAL X: Brooklyn". V letošním roce na něm vystoupí Lil Wayne, Lauryn Hill, Meek Mill, Anderson Paak, Kaskade, Normani, Kodak Black, Teyana Taylor, Bazzi, Lil Skies, Mozart La Para, Black Thought, Queen Naija, The Lox, Vic Mensa, BlocBoy JB, DaniLeigh, Danielle Bradbery, Jay Critch, Snoh Aalegra, SiR, Westside Gunn, Conway, Arin Ray, Jacob Banks, Cautious Clay a Patrick Droney.

Účinkující svým vystoupením podpoří reformu trestního soudnictví v celé zemi. Díky letošním sponzorům, k nimž se řadí značky jako Puma, D'USSE, American Family Insurance, Stoli Crushed, Sprint a Barclays Center, půjde sto procent z čistého výtěžku z prodeje vstupenek a z darů neziskovým organizacím zasazujícím se o reformu trestního soudnictví, jako jsou #Cut50, Equal Justice Initiative, Innocence Project a REFORM.

Fanoušci z celého světa se budou moci dozvědět více, zakoupit si vstupenky, přispět peněžním darem a naladit si tuto show živě 23. října na webových stránkách: TIDAL.com/BROOKLYN.

Benefiční koncerty TIDAL X za poslední tři roky získaly více než 10 milionů USD na sociální spravedlnost, pomoc při katastrofách a zotavování a vzdělávání. Každým rokem se za účelem podpory potřebných z celého světa sejdou světové hvězdy i začínající umělci. V minulosti na koncertu vystoupili mimo jiné Beyoncé, Stevie Wonder, Jennifer Lopez, Alessia Cara, Jessie Reyez, Usher, Common a mnoho dalších.

TIDAL X: BROOKLYN potvrzuje odhodlání platformy TIDAL podporovat dobročinné akce a poukazovat na klíčové společenské otázky, na kterých hudební komunitě záleží, včetně akcí Social Wave For Change Lil Waynea, TIDAL X: Money Talk Education Challenge rappera T.I. a iniciativ sociální spravedlnosti umělců A Ferg, The LOX, Damian Marley, Dec. 99th a dalších.

O platformě TIDAL

TIDAL je globální hudební a zábavní platforma vlastněná umělci, která přímo propojuje umělce a jejich fanoušky prostřednictvím jedinečného originálního obsahu a pořádáním exkluzivních událostí.

Streamovací služba, která je dostupná v 53 zemích, nabízí ve svém katalogu více než 58 milionů skladeb a 240 000 vysoce kvalitních videí, spolu s originálními video seriály, podcasty, tisíci odborně vybranými seznamy skladeb a v neposlední řadě objevováním nových umělců prostřednictvím platformy TIDAL Rising. S odhodláním vlastníků platformy vytvořit udržitelnější model pro hudební průmysl je TIDAL k dispozici v prvotřídní kvalitě a v kvalitě HiFi, a to včetně streamování nahrávek ve formátu Master Quality Authenticated (MQA).

Další informace naleznete na webových stránkách www.tidal.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/766982/TIDAL_X_Brooklyn.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/551889/TIDAL_Logo.jpg

KONTAKT: Alisa Finkelstein, afinkelstein@mww.com

Klíčová slova USA-hudba-sociální-právo-média-TIDAL

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.