Společnost JA Solar dále propaguje rozvoj nových energií v Austrálii

Peking 11. října 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost JA Solar Holdings Co., Ltd., přední světový výrobce vysoce výkonných fotovoltaických produktů, oznámila, že dodala společnosti South Australian Water Corporation („SA Water") všechny solární moduly pro její pobřežní fotovoltaický projekt o výkonu 4,14 MW. Tento projekt je součástí snahy společnosti SA Water dosáhnout nulové čisté spotřeby elektřiny, což má velký význam pro podporu vývoje nové energie v Austrálii.

Společnost SA Water provozuje více než 27 000 kilometrů vodovodních potrubí a poskytuje vodárenské služby více než 1,7 milionu zákazníků v jižní Austrálii. SA Water má jednu z nejvyšších spotřeb energie ve státě, a tudíž i vysoké účty za elektřinu, které jsou s tím spojeny. Fotovoltaické moduly společnosti JA Solar budou využívány v solárních elektrárnách ve vodárnách SA Water v Hope Valley, v čistírně odpadních vod Glenelg a v čistírně odpadních vod Christies Beach, aby zajistily spolehlivou a čistou energii využívanou pro bezpečnou přepravu čisté pitné vody a čištění odpadních vod. Projekt realizuje společnost Enerven Energy, plně vlastněná dceřiná společnost skupiny SA Power Networks. Značná průmyslová zkušenost společnosti a silné zaměření na kvalitu představují záruku úspěšného dokončení projektu.

Velké sezónní teplotní rozdíly v jižní Austrálii kladou na výkon solárních modulů přísné požadavky, včetně tolerance solného roztoku, vysoké teploty a extrémní odolnosti vůči chladu. Solární moduly společnosti JA Solar mají vynikající odolnost vůči korozi a potenciální indukované degradaci (PID), což poskytuje silnou záruku zajištění stability systému elektráren a optimalizace výroby energie.

Baofang Jin, prezident a generální ředitel společnosti JA Solar, uvedl: „Společnost JA Solar se zavázala k výzkumu a vývoji a hromadné výrobě vysoce výkonných fotovoltaických modulů. Těšíme se na poskytování vysoce kvalitních výrobků a služeb dalším zákazníkům a podporu vývoje a využití obnovitelných energií na celém světě."

Pro další informace kontaktujte:

Xiaorui Sun

+86-10-6361-1888 x1698

bj.sunxr@jasolar.com

Klíčová slova Čína-Austrálie-energie-JA Solar Holdings

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.