Společnost TurbineAero, Inc. oznamuje výstavbu nové budovy v Thajsku a jmenování nového generálního ředitele Roberta Wilsona

Chandler (Arizona)/Chonburi (Thajsko) 10. října 2018 (PROTEXT/BusinessWire)

Společnost TurbineAero dnes oznámila oslavu u příležitosti položení základního kamene nové budovy v oblasti Free Zone průmyslové zóny AMATA CITY Industrial Estate v thajském Chonburi, nedaleko Bangkoku. Robert Wilson vstupuje do společnosti TurbineAero jako nový generální ředitel.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Kompletní zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20181009006098/en/

TurbineAero, se sídlem ve městě Chandler v americkém státě Arizona, je jednou z předních světových firem, která se zabývá službami v oblasti údržby a běžných a generálních oprav (MRO) komponentů pro letectví, zejména pomocných motorových jednotek (APU) a souvisejících produktů. Nový závod na ploše téměř 7 500 čtverečních metrů bude zaměstnávat až 250 lidí a bude se zde provádět testování, údržba, a běžné i generální opravy leteckých součástek pro zákazníky z celého světa, například údržba, opravy a generální opravy pomocných motorových jednotek, vyměnitelných jednotek (LRU) a opravy součástek pomocných motorových jednotek.

„Jsme velmi rádi, že můžeme zahájit výstavbu nového závodu společnosti TurbineAero v Asii. Tato nová budova je důkazem rozvoje, který společnost TurbineAero zaznamenala v posledních dvou letech a potvrzuje vývoj leteckého průmyslu v Thajsku, kterého jsme součástí a ze kterého máme radost. Součástí nového závodu budou tři nové plně digitální testovací buňky pomocných motorových jednotek, stejně jako nejmodernější vybavení pro nedestruktivní testování, prohlídky, údržbu a generální opravy. Nové vysoce moderní vybavení a uspořádání pracovní plochy nám umožní zkrátit dobu vyřizování požadavků, a zlepšit efektivitu a výkony,“ řekl Peter Gille, vice prezident a ředitel asijské divize oprav společnosti TurbineAero. „Správní rada naší společnost důvěřuje Thajskému království a důkazem toho je výstavba tohoto závodu, která je velmi složitá a nákladná. Podporujeme úsilí země o posílení její pozice moderní ekonomiky založené na službách v jihovýchodní Asii."

Kromě zprávy o chystané výstavně nového závodu bylo oznámeno, že novým generálním ředitelem společnosti TurbineAero Inc. se stane Robert Wilson. Před nástupem do této funkce založil Robert v roce 2014 společnost Aerospace Advisory Group, LLC a pracoval pro přední společnosti v oblasti leteckého průmyslu jako konzultant a člen nejvyšších orgánů firem. Rob působil 27 let ve vedoucích pozicích společnosti Honeywell a jejích předchůdců, podporoval komerční aerolinky i zákazníky z vojenské a obchodní sféry. Posledních devět let sedmadvacetilého působení ve firmě Honeywell působil ve funkci prezidenta divize obchodního a všeobecného letectví.

„Je pro mě velkou ctí, že budu stát v čele týmu odborníků na pomocné motorové jednotky v TurbineAero v době, kdy vstupujeme do další fáze našeho pokračujícího rozvoje. Jsme velmi rádi, že součástí tohoto kroku je vybudování špičkového závodu společnosti TurbineAero pro náš zkušený thajský tým, který bude zajišťovat vynikající služby stávajícím i budoucím zákazníkům v tomto regionu,“ řekl Robert Wilson.

O společnosti TurbineAero, Inc.

TurbineAero je přední poskytovatel služeb v oblasti údržby, běžných a generálních oprav pomocných motorových jednotek (APU) a nabízí komplexní, flexibilní a spolehlivá řešení pro letecký průmysl na celém světě. Jako největší nezávislý poskytovat tohoto typu služeb na světě společnost TurbineAero opravuje, prodává, pronajímá, testuje a certifikuje pomocné motorové jednotky a související díly. TurbineAero má v současné době čtyři pobočky, tři z nich jsou nedaleko arizonského Phoenixu a čtvrté poblíž Bangkoku v Thajsku. Další informace naleznete na stránkách www.turbineaero.com.

Zdrojovou zprávu si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20181009006098/en/

Kontakty

Další informace (pouze pro tisk):

TurbineAero, Inc.

Lisa Gates

Tel : (480) 824-2700

Email : Lisa.gates@turbineaero.com

Zdroj: TurbineAero, Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-Thajsko-letectví-průmysl-TurbineAero

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.