MICOS TELCOM je samostatnou firmou

Kralice na Hané (Prostějovsko) 8. října 2018 (PROTEXT)

Divize TELCOM společnosti MICOS spol. s r.o. je od 1. 10. 2018 samostatnou firmou. Chce tak posilovat své pozice na globálním telekomunikačním trhu.

V souladu se zákonem č. 125/2008 sb. o přeměnách obchodních společností a družstev došlo k 1.10.2018 ke vzniku dvou nových společností MICOS TELCOM s.r.o. a MICOS FMB s.r.o., do kterých budou odštěpena aktiva související s jejich činností. V případě MICOS TELCOM jde o aktiva nezbytná pro výrobní a obchodní činnost divize Telcom a v případě MICOS FMB jde o aktiva související se správou nemovitostí.

Dynamický rozvoj technologií, neustálé změny legislativy a změny ve struktuře pracovního trhu vytvořily nutnost modernizace struktury společnosti MICOS spol. s r.o..

MICOS TELCOM s.r.o. patří mezi přední výrobce pasivních komponentů pro vysokorychlostní sítě elektronických komunikací, zejména optických sítí. Další výrobní oblastí jsou datové skříně, včetně zodolněných EMC skříní, nabíjecích stanic pro elektromobilitu. MICOS TELCOM má vlastní vývojový tým a exportuje své výrobky do více než 60 zemí světa.

"Dřívější divize společnosti MICOS se stává po 28 letech dospělou a plnohodnotnou firmou. Jde o významný krok pro posílení pozice na globálním telekomunikačním trhu. Musím zdůraznit, že bychom tuto změnu nemohli uskutečnit bez kreativity, odbornosti a úsilí našich zaměstnanců," říká Svatoslav Novák, jednatel společnosti MICOS TELCOM.

Kontakt:

Olga Karešová

MICOS TELCOM s.r.o.

Háj 365

798 12 Kralice na Hané

e-mail: olga.karesova@micos.cz

Tel.: +420 724 158 889

www.micostelcom.cz

Klíčová slova ČR-komunikace-trh-firmy-MICOS TELCOM

Oblast
Olomoucký (ol)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.