Celosvětová bezplatná akademie vzdělávání přes internet na podporu intelektuálního rozvoje žen

New York 29. září 2018 (PROTEXT/BusinessWire)

Badiri E-Academy, bezplatná celosvětová vícejazyčná online akademie byla spuštěna organizací NAMA Women Advancement Establishment se sídlem v Šardžá u příležitosti 73. Valného shromáždění OSN v New Yorku. Platforma nabízí vzdělávací zdroje a profesionální kurzy, ke kterým mají online přístup všichni lidé na světě.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Kompletní zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20180928005252/en/

Iniciativa posiluje úsilí Spojených arabských emirátů podporovat ženy a vyvíjet praktická řešení pro překonání překážek, které brání ženám v přístupu ke znalostem a kvalitnímu vzdělání.

Zatímco kurzy a vzdělávací zdroje byly vybrány tak, aby pomáhaly v rozvoji vzdělání a profesionální kariéry ženám, akademie E-Academy je otevřená ženám i mužům z celého světa, v souladu s pevnou vírou NAMA, že všichni lidé mají právo na přístup ke zdrojům informací.

Ve spolupráci s brazilskou digitální vzdělávací platformou FazINOVA byla akademie Badiri E-Academy vytvořena na modelu vzdělávacích internetových kurzů s neomezeným počtem účastníků (MOOC) a nabízí bezplatný přístup všem jednotlivcům prostřednictvím internetových stránek: www.badiriacademy.org a mobilní aplikace.

Obsah je podporován mezinárodními vzdělávacími a školícími orgány a jednotlivci na celém světě, aby vycházel vstříc potřebám žen a mužů, univerzitních studentů, začínajících i zkušených podnikatelů, profesionálů, zájemců o zaměstnání a všech, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti v profesionálním i osobním životě.

Akademie Badiri E-Academy se spouští s kampaní #IWishILearned”, která byla vytvořena proto, aby vyzdvihla význam celoživotního vzdělávání a poukázala na dovednosti nebo znalosti, které pokud by byly dostupné, by mohly lidem umožnit pokrok v osobním i profesním životě.

Zájemci se mohou podělit o svá videa na téma, co by chtěli studovat, na sociálních médiích pomocí hashtagu #IWishILearned.

V této úvodní fázi nabídne akademie E-Academy profesionální kurzy v oblasti obchodu, podnikání, kultury, teorie a vědy v arabštině a angličtině. Tento seznam se bude postupně rozšiřovat o další kurzy a jazyky.

E-Academy vyzývá všechny univerzity, vzdělávací a profesní instituce a další odborníky, aby nabídli svůj obsah na tuto bezplatnou vzdělávací platformu.

Odkaz na video: https://we.tl/t-zhSGiGOkQN

Zdrojovou zprávu si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20180928005252/en/

Kontakty

NAMA Women Advancement Establishment

National Network Communications NNC

Mousa Nimer Tel : +971502220561

Email : m.nimer@nncpr.com

Zdroj : NAMA

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-vzdělání-společnost-NAMA

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.