Venus Medtech vytvořila Globální poradní výbor pro oblast mezinárodního trhu

San Diego 25. září 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Venus Medtech (Hangzhou) Inc., čínský výrobce zdravotnických zařízení se specializací na transkatetrovou výměnu chlopní, získala čtyři světově proslulé odborníky na intervenční kardiovaskulární medicínu pro vytvoření Globálního poradního výboru. Členové výboru poskytnou společnosti Venus Medtech svůj pohled na globální inovace v oblasti intervenční kardiologie a léčby strukturálního onemocnění srdce. Členy výboru jsou (v abecedním pořadí) Ziyad M. Hijazi, Martin B. Leon, Horst Sievert a Ron Waksman.

Výbor se bude scházet několikrát ročně v kancelářích společnosti Venus Medtech v Číně a USA. Společně členové výboru přispějí svými odbornými znalostmi inovací, technologií, klinických studií a léčby k výzkumu, vývoji a komercializaci produktů společnosti Venus Medtech po celém světě.

Členové globálního poradního výboru:

- Ziyad M. Hijazi, MD stojí v čele pediatrického oddělení Sidra Medicine. Doktor Hijazi je rovněž lékařským ředitelem kardiologického centra Sidra Heart Center. Coby předseda oddělení pediatrie vede doktor Hijazi strategické směřování tohoto oddělení a integruje priority v oblasti výzkumu a vzdělávání do programu špičkového poskytování klinických služeb. Také zastává pozici předsedy pediatrie na Weill Cornell Medical College _ Qatar, což je akademický partner centra Sidra pro studium medicíny. Doktor Hijazi je intervenčním kardiologem, který se specializuje na léčbu kongenitálních a strukturálních onemocnění srdce u dětí i dospělých. Je průkopníkem v oblasti nechirurgických forem léčby kongenitálních a strukturálních srdečních vad. Je ředitelem a zakladatelem sympozia PICS/AICS, na němž se schází přední odborníci na intervenční léčbu dětí a dospělých s kongenitálním a strukturálním onemocněním srdce.

- Martin B. Leon, MD je profesorem medicíny na Columbia University Medical Center (CUMC). Kromě toho je i ředitelem Centra pro intervenční vaskulární terapii (CIVT), ředitelem laboratoří Cardiac Catheterization Laboratories a členem výkonného výboru centra pro onemocnění srdečních chlopní Columbia New York Presbyterian Heart Valve Center. Doktor Leon byl hlavním řešitelem více než 50 klinických hodnocení, která pomohla formovat oblast intervenční kardiovaskulární medicíny, včetně následujících studií: STRESS, STARS, Gamma-one, SIRIUS, ENDEAVOR a naposledy PARTNER, což byla klinická studie sledující přínos transkatetrální implantace chlopně pro pacienty s aortální stenózou. Doktor Leon je spoluautorem více než 1 550 publikací, provedl přes 10 000 intervenčních zákroků a má velký vliv coby odborník a inovátor na rozšiřování specializace léčby pomocí intervenčních kardiovaskulárních přístrojů a léků. Doktor Leon je ředitelem a zakladatelem předního světového kongresu intervenční kardiovaskulární medicíny Transcatheter Cardiovascular Therapeutics (TCT). Doktor Leon je předsedou, ředitelem a zakladatelem předního světového kongresu intervenční kardiovaskulární medicíny Transcatheter Cardiovascular Therapeutics (TCT).

- Horst Sievert, MD je ředitelem kardiovaskulárního centra v německém Frankfurtu CardioVascular Center Frankfurt. Kromě toho je i docentem interní medicíny/kardiologie na Frankfurtské univerzitě. Je předsedou CSI, přední konference v oblasti intervencí u kongenitálních, strukturálních a chlopenních srdečních vad.

- Ron Waksman, MD se specializuje na intervenční kardiologii. Doktor Waksman je pomocným ředitelem divize kardiologie institutu MedStar Heart Institute. Také je ředitelem kardiovaskulárního výzkumu a pokročilého vzdělávání na Heart Institute. Kromě toho zastává pozici klinického profesora medicíny (kardiologie) na Georgetownské univerzitě. Je šéfredaktorem odborného časopisu Cardiovascular Revascularization Medicine a členem redakční rady mnoha dalších publikací, včetně European Heart Journal a Journal of Interventional Cardiology. Doktor Waksman hojně publikuje a je autorem více než 600 článků. Navíc byl hlavním řešitelem přes 100 výzkumných hodnocení. Doktor Waksman je členem výboru Cardiac Cath Laboratory Peer Review Committee v nemocnici MedStar Washington Hospital Center a členem představenstva institutu MedStar Heart Institute.

„Globální poradní výbor je tvořen jedinečným týmem odborníků v oblasti intervenční léčby kardiovaskulárních a strukturálních onemocnění srdce, jejichž znalosti z těchto oborů budou cenným přínosem pro naše inovace a celosvětové uplatnění našich produktů," vysvětluje Eric Zi, výkonný ředitel a spoluzakladatel Venus Medtech.

„Je mi obrovským potěšením, že mohu být členem globálního poradního výboru společnosti Venus Medtech. Venus Medtech dosáhla velkého pokroku s aortálními i plicními chlopenními systémy Venus, které představují obrovský krok dopředu pro léčbu pacientů s chlopenní srdeční vadou v Číně. Jsem nadšený, že Čína nyní vstoupila na světovou scénu transkatetrálních náhrad chlopně a že společnost Venus Medtech stojí v čele tohoto vývoje," uvedl Martin B. Leon, MD, předseda TCT.

O společnosti Venus Medtech (Hangzhou) Inc.

Společnost Venus Medtech (Hangzhou) Inc., založená v roce 2009, se sídlem v Národní technologické zóně v Chang-čou, se zavázala k technologickému rozvoji a komerčnímu využití minimálně invazivních řešení pro choroby srdečních chlopní. Venus Medtech je přední čínskou společností zaměřenou na vývoj a výrobu srdečních chlopní, přičemž její transkatetrová aortální chlopeň VenusA-Valve je první technologií transkatetrové implantace aortální chlopně, který byl schválen čínským Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Společnost tím zahájila novou éru transkatetrové výměny aortálních chlopní v Číně. Venus Medtech je také prvním výrobcem srdečních chlopní, který provádí celosvětový výzkum. Klinická studie transkatetrové plicní chlopně, Venus P-Valve, byla zahájena v Evropské unii v září 2016 a bude dokončena během roku 2018. V roce 2019 se dále očekává zahájení klinického výzkumu VenusP-Valve po schválení americkým Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Jelikož budoucnost je v inovacích, Venus Medtech se bude i nadále zaměřovat na výzkum a vývoj v oblasti zdravotnických přístrojů pro strukturální onemocnění srdce a souvisejícího trhu, aby urychlila tempo čínských inovací a pomáhala celému světu.

Více informací naleznete na webových stránkách: www.venusmedtech.com.

KONTAKT: Juan Wu, wujuan@venusmedtech.com

Klíčová slova USA-zdraví-Venus Medtech

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.