PROTEXT VIDEO: Program Národních oslav 100. výročí republiky

Praha 18. září 2018 (PROTEXT)

V letošním roce si připomínáme 100. výročí založení Československé republiky. Jak budou vypadat oslavy jubilea? Jaké akce, výstavy, koncerty se k připomenutí kulatých narozenin naší země chystají? O tom budou informovat organizátoři na tiskové konferenci, která se uskuteční ve středu 19. září v pražském Clam-Gallasově paláci.

Organizátoři představí kompletní program Národních oslav, které vyvrcholí 27. - 28. října v Praze. Dozvíte se také o kampani a výzvě, kterou připravují. Tiskové konference se zúčastní například zástupci Národního muzea, České obce sokolské, skautů, Klubu českých turistů, hlavního města, agentury Czech Tourism, Českého rozhlasu a Autoklubu ČR.

Tiskovou konferenci budete moci sledovat živě na www.ceskenoviny.cz

Vznik samostatného státu Čechů a Slováků si Česko připomíná po celý rok. Oslavy vyvrcholí právě víkendem 27. a 28. října. Uskuteční se například slavnostní přehlídka, která by se mělo zúčastnit přes 2000 vojáků, hasičů a policistů. U příležitosti oslav se také otevře opravené Národní muzeum a konat se bude několik koncertů. Završením bude tradiční udělování státních vyznamenání na Pražském hradě.

Zdroj: Operátor ICT

Klíčová slova ČR-Slovensko-historie-1918-Operátor ICT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Politika, veřejná správa a soudy

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.