14. Mariánský podzim - mezinárodní folklorní festival

Mariánské Lázně (Chebsko) 10. září 2018 (PROTEXT)

Nadcházející víkend bude v Mariánských Lázních patřit zpěvu, tanci, dobrému jídlu a pití. Město se promění v kulisu pro 14. Mariánský podzim, který přivítá na dvě stovky účinkujících z Čech, Slovenska a Polska.

Festival bude zahájen ve čtvrtek ochutnávkou vína za doprovodu souboru Jadlovec. V pátek vezmou dudáci diváky na procházku po městě. Budou jim k tomu hrát nejznámější české písničky. Večer se uskuteční galakoncert "Roztančené divadlo, aneb to nejlepší z folkloru" v Městském divadle, kde proběhne slosování o wellness pobyt.

Víkend nabídne bohatý program v ulicích města, tradiční výrobky na jarmarku a spoustu zábavy nejen pro děti. Pivo a víno potečou plným proudem. Na scéně na kolonádě se mimo jiné představí tanečníci z Mexika. Divadélko Chůdadlo pobaví diváky v krátkých vstupech. Program doplní výstava fotek u Balbínova pramene.

V neděli dopoledne proběhne pouliční Marjánkovská snídaně za doprovodu dudáků ze Strakonic. Svátek folkloru bude probíhat v neděli do pozdního odpoledne.

ikona Program festivalu

Kontakt:

Folklorní soubor Marjánek z.s.

www.marjanek.com

Klíčová slova ČR-folklor-festival-Folklorní soubor Marjánek

Oblast
Karlovarský (kv)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.