Honor Magic 2 debutuje na výstavě IFA 2018

Berlín 31. srpna 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

George Zhao, prezident společnosti Honor, představuje Honor Magic 2 na akci Honor Play v Berlíně (PRNewsfoto/Honor)

George Zhao, prezident společnosti Honor, představuje Honor Magic 2 na akci Honor Play v Berlíně (PRNewsfoto/Honor)

Opravdový celoplošný display, inteligentní funkce Magic Slide, procesor Kirin 980 a další úžasné funkce v jednom smartphonu

Dnes během akce představující smartphone Honor Play, která se konala v předvečer veletrhu IFA v Německu, pan George Zhao, prezident společnosti Honor, nečekaně představil nový vlajkový model telefonu této společnosti s názvem Honor Magic 2. Na základě úspěchu první generace smartphonu Honor Magic zavedeného v roce 2016 se Honor Magic 2 může pochlubit inteligentní funkcí Magic Slide, která uživatelům poskytuje skutečný celoplošný displej a okamžitě aktivuje svět umělé inteligence jedním posuvem. Zařízení bude také prvním smartphonem Honor, který je vybaven procesorem Kirin 980.

„Uvedení smartphonu Honor Magic před dvěma lety představilo spotřebitelům koncept telefonu s umělou inteligencí," poznamenal pan George Zhao, prezident společnosti Honor. „První generace Honor Magic představovala smartphone, který definoval období a změnil toto odvětví. Kromě funkcí AI, které činí telefon opravdu chytrým, změnily průlomový zaoblený design a výkonná 40 W podpora dobíjení smartphonu Honor Magic tradiční design smartphonů a staly se kritériem hodnocení všech smartphonů. Vývoj těchto futuristických vlajkových modelů je průmyslem inteligentních telefonů a AI úzce sledován a nyní přichází Honor Magic 2."

S intenzivní konkurencí na celosvětových trzích se mnoho značek smartphonů snaží zlepšit uživatelskou zkušenost tím, že nabízí celoplošný displej. Nicméně většina, ne-li všechny telefony s touto novou funkcí, obětovala uživatelskou přívětivost a zážitek z fotografování. Návrhy se zaměřují výhradně na rozložení obrazovky a vylepšení prezentace, avšak bez poskytnutí skutečné hodnoty pro uživatele.

Naproti tomu je inteligentní funkce Magic Slide značky Honor Magic 2 navržena tak, aby dosáhla celoplošného zobrazení, aniž by narušila jiné praktické funkce. Skrytá přední kamera umožňuje téměř 100% poměr obrazovky k telefonu, čímž překoná výzvu zabudování kamery do vykrojeného displeje. Poskytuje vynikající vizuální zážitek s velkým pohodlím a praktičností, čímž redefinuje hodnotu celoplošného smartphonu.

Posunem po horní obrazovce mohou uživatelé okamžitě aktivovat všechny funkce AI. Tato inovace v designu je založena na ergonomické vědě.

Kromě revolučního designu je Honor Magic 2 prvním smartphonem značky Honor, který je vybaven procesorem Kirin 980 umožňujícím průkopnický výkon AI a opět zvyšuje laťku výkonnosti smartphonů a zkušeností uživatelů.

Nejnovější smartphone Magic 2 je navíc dodáván se 40W nabíječkou Magic Charge pro maximální nabíjecí výkon. Pro zajištění větší bezpečnosti smartphone obsahuje také 15 stupňů ochrany. Telefon dokáže automaticky identifikovat baterii, kabel a nabíječku a teprve tehdy, jsou-li všechny tři součásti označeny jako bezpečné, se nabíječka Super Charger spustí.

Smartphone Honor Magic 2, který debutuje v Německu, bude klíčovým vlajkovým modelem, který bude představen na výstavě světového významu, aby potvrdil důvěru společnosti v tento nejnovější model. V první polovině roku 2018 zaznamenala značka Honor 150% meziroční nárůst objemu zahraničního prodeje mimo Čínu.

Po nedávném představení smartphonů Honor 10 a Honor Play bude Honor Magic 2 nadále pokračovat v posouvání značky Honor k jejímu cíli stát se do tří let jednou z pěti nejlepších značek smartphonů.

# # #

O značce Honor

Honor je přední světovou značkou smartphonů, která je součástí skupiny Huawei. Tato značka vznikla s cílem naplnit slogan „Pro statečné" (For the Brave) a snaží se uspokojovat potřeby generace z přelomu tisíciletí prostřednictvím nabídky výrobků optimalizovaných pro internet, které svým uživatelům nabízí skvělé možnosti, podporují akčnost a kreativitu a umožňují jim plnit si své sny. Díky tomu se značka Honor odlišuje od ostatních a sama naplňuje svůj slogan statečnosti v tom smyslu, že dělá věci jinak a snaží se zákazníkům nabízet jenom ty nejmodernější technologie a inovace.

Více informací naleznete na webových stránkách www.hihonor.com nebo nás sledujte na:

https://www.facebook.com/honorglobal/

https://twitter.com/Honorglobal

https://www.instagram.com/honorglobal/

https://www.youtube.com/honorglobal

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/737480/George_Zhao_Honor_Magic_2.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/737481/Honor_Magic_2.jpg

KONTAKT: Frankie Lau, Burson-Marsteller, frankie.lau@bm.com; Cassie Gong, +86-186-2003-1448

Klíčová slova Německo-komunikace-elektronika-Honor

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.