Amazon Game Studios uvádí hru The Grand Tour Game

Seattle 23. srpna 2018 (PROTEXT/BusinessWire)

Tato epizodická hra, která již brzy vyjde, je založena na tom nejlepším ze stejnojmenného programu na Prime Original a umožňuje hráčům závodit s exotickými automobily, stavět si divoké dráhy a dělat podobné lumpárny, jako Clarkson, Hammond nebo May

Firma Amazon.com (index NASDAQ: AMZN) dnes oznámila, že Jeremy Clarkson, Richard Hammond, a James May své parádičky a rychlá kola přinesou do hry The Grand Tour Game, která vyjde na PlayStation 4 a Xbox One. Jedná se o epizodickou závodní hru, založenou na tom nejlepším z programu The Grand Tour na Prime Original. Hra The Grand Tour Game, kterou vyvinulo studio Amazon Game Studios, přenese hráče na exotická místa, kde budou moci řídit ta nejzajímavější auta na světě a účastnit se těch nejnáročnějších a nejzajímavějších závodních atrakcí. Nové epizody budou do hry The Grand Tour Game přidávány každý týden během vysílání 3. řady tohoto seriálu a hráči tak budou moci vyzkoušet nová auta, závodní dráhy, místa a překvapení z nových epizod, každý týden. Více informací najdete na webové stránce www.playthegrandtourgame.com.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Prohlédněte si celou zprávu na této webové stránce: https://www.businesswire.com/news/home/20180821005353/en/

Hra The Grand Tour Game usadí hráče za volant aut z třetí řady seriálu The Grand Tour a přivádí je na ikonická místa a dráhy, které během letošní sezóny hlavní protagonisté seriálu navštíví, včetně zkušební dráhy Eboladrome, která je jednou z hlavních atrakcí seriálu The Grand Tour. Díky bezchybným přechodům mezi klipy ze seriálu a hraním a také díky hodinám audiozáznamu, který namluvili Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May je tak hra The Grand Tour Game protkána humorem a atmosférou tohoto seriálu.

“Je to videohra, kde hraji já, ten nejpomalejší a nejčastěji bourající. To je vše co potřebujete vědět,“ řekl Jeremy Clarkson. “Pokud jste někdy s námi chtěli vyrazit na závody, tak tohle je příležitost jak se dostat co nejblíže. Blíže už to opravdu nejde, ledaže byste unesli Jamese a ukradli mu jeho obličej.”

“Pokud jste si někdy chtěli vyzkoušet moji práci, tak nyní máte příležitost,” řekl James May. „Samozřejmě ne ve skutečnosti, je to jenom hra, takže mi prosím nehrabejte v zásuvkách mého pracovního stolu.”

“Žiji na venkově, takže mě doslova fascinuje všechno, co funguje na elektřinu,” řekl Richard Hammond. “Ale musím přiznat, že tato hra je opravdu geniální, zejména v režimu rozdělené obrazovky pro 4 hráče.”

Ve hře The Grand Tour Game hráči nejen jezdí ve stopách samotných závodníků, ale mohou zároveň závodit i proti sobě. Hra nabízí režim rozdělené obrazovky pro až 4 hráče, takže hráči mohou hrát proti sobě a zároveň se „z očí do očí“ častovat svými nejlepšími hláškami a nadávkami. Díky speciálním trikům a vylepšením jednotlivých aut, jako jsou například High Tea, kdy se před soupeři najednou rozletí stovky hrníčků a talířků nebo More Horsepowers, kdy se proženete kolem soupeřů, je hra nepředvídatelná, není nouze o překvapivé momenty a udržuje závodníky ve střehu.

“Seriál The Grand Tour je o silných autech a těžkých výzvách pro závodníky, ale také o kamarádství,” řekl Craig Sullivan, kreativní ředitel ve studiu Amazon Game Studios. “Snažíme se autenticky zachytit ducha seriálu, včetně aut, popichování mezi přáteli a (většinou) přátelského soupeření.”

Hru The Grand Tour Game vytvořilo studio Amazon Game Studios ze Seattlu. Hra byla vytvořena v prostředí Amazon Game Tech s využitím technologií Amazon Web Services (AWS) a Amazon Lumberyard. Více informací o technologii Amazon Game Tech najdete na webové stránce https://aws.amazon.com/gametech/

The Grand Tour je pořad kanálu Prime Original a Prime Video. Vedoucím výroby tohoto pořadu je Andy Wilman.

O společnosti Amazon

Amazon se řídí čtyřmi principy: posedlost zákazníkem namísto zaměření na konkurenci, vášeň pro vynález, závazek k provozní dokonalosti a dlouhodobé myšlení. Některé z produktů a služeb propagovaných společností Amazon jsou například zákaznické recenze, nakupování na jedno kliknutí, personalizovaná doporučení, Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, Fire tablets, Fire TV, Amazon Echo, a Alexa patří mezi průkopnické produkty a služby, které firma Amazon vytvořila. Více informací najdete na webových stránkách www.amazon.com/about. Můžete nás také sledovat na @AmazonNews.

Přečtěte si zdrojovou verzi této zprávy na webové stránce businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20180821005353/en/

Kontaktní informace

Amazon.com, Inc.

Media Hotline

Amazon-pr@amazon.com

www.amazon.com/pr

Zdroj: Amazon.com, Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-zábava-hry-počítače-Amazon.com

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.