Honor 10 byl asociací EISA jmenován Lifestylovým smartphonem roku 2018-2019

Hongkong 15. srpna 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Honor 10 named ‘EISA Lifestyle Smartphone 2018 - 2019’ (PRNewsfoto/Honor)

Honor 10 named ‘EISA Lifestyle Smartphone 2018 - 2019’ (PRNewsfoto/Honor)

Nejnovější vlajkový model značky Honor je „ideálním modelem" pro mladou generaci

Honor, mladá, zábavná a inovativní e-značka smartphonů, dnes získala cenu asociace EISA s názvem „Lifestylový smartphone roku 2018-2019". Asociace EISA označila Honor 10 jako „ideální model i pro nejnáročnější mladé uživatele".

„Cena Lifestylový smartphone roku 2018-2019 je třetím oceněním značky Honor asociací EISA. Toto významné ocenění na trhu nám říká, že značka Honor získává srdce a mysl mladých lidí na celém světě," řekl prezident značky Honor pan George Zhao. „Honor 10 je neuvěřitelně populární vlajkový smartphone, který již dosáhl rekordních prodejních čísel."

Představení vlajkového modelu pro rok 2018 smartphonu Honor 10 přineslo spotřebitelům dvě revoluční smartphonové technologie. Asociace EISA pochválila model Honor 10 za to, že má „nejinteligentnější kamerový systém na trhu" a pokročilý „software AI, který dokáže rozpoznat a upravit nastavení fotografování pro až 500 různých životních situací". Asociace EISA také poznamenala, že „honosný hliníkový rám a skleněný design modelu Honor 10 jsou k dispozici ve čtyřech stylových barvách".

Honor 10 je dobře známý mezi špičkovými médii zabývajícími se spotřebitelskými technologiemi a mezi fanoušky po celém světě. Tři měsíce od uvedení do provozu v Číně a dva měsíce po globálním startu v Londýně se prodalo více než 3 miliony smartphonů Honor 10. A ohlas uživatelů byl z důvodu mnoha klíčových vlastností smartphonu naprosto pozitivní. Model Honor 10 získal více než deset ocenění z průmyslových médií, ocenění portálu Android Headline jako Volba vydavatele, ocenění časopisu Wired jako Nejlepší smartphone střední třídy; časopisem Tech Radar byl jmenován Nejlepším smartphonem roku 2018 a magazínem Android Central Nejlepším smartphonem do 400 USD a Nejlepší volbou a magazínem Pocket-Lint Nejlepším smartphonem roku 2018.

Shrnutí klíčových funkcí smartphonu Honor 10:

Fotoaparát AI 2.0

● Fotoaparát 24 Mpx + zadní fotoaparát 16 Mpx, podporovaný nezávisle zabudovaným procesorem NPU a první technologií segmentace obrazu tohoto typu (Semantic Image Segmentation)

● Přední fotoaparát 24 Mpx je taktéž podporovaný technologií AI 2.0.

● Automatická stabilizace obrazu (AIS)

Avantgardní design

● 15 vrstev skla 3D na zadní straně a jeho design umožňují měnící se zabarvení, a to v přirozeném světle a ve stínu.

● Smartphone Honor 10 přináší zákazníkům ohromující kombinaci barev - modré (Phantom Blue) a zelené (Phantom Green).[1] Tyto dvě ikonické a průkopnické barvy byly vytvořeny v Pařížském estetickém centru, kde se projevila kreativita a nadšení inženýrů a designérů značky Honor.

Ostatní

● GPU Turbo

● Přední ultrazvuková čtečka otisků prstů pod sklem

● Dotykový 5,84" Full HD+ bezrámečkový displej s poměrem stran 19:9

● Paměti 4 GB RAM a 64 GB/128 GB ROM

● Rychlé nabíjení Honor SuperCharge[2] 5 V/4,5 A s baterií s kapacitou 3400 mAh (typická hodnota)

● Uživatelské rozhraní EMUI 8.1 na základě Androidu 8.1

[1] Přístupný také v černé (Midnight Black) a šedé (Phantom Grey).

[2] Na základě testů provedených v laboratoři značky Honor.

O značce Honor

Honor je přední světovou značkou smartphonů, která je součástí skupiny Huawei. Tato značka vznikla s cílem naplnit slogan „Pro statečné" (For the Brave) a snaží se uspokojovat potřeby generace z přelomu tisíciletí prostřednictvím nabídky výrobků optimalizovaných pro internet, které svým uživatelům nabízí skvělé možnosti, podporují akčnost a kreativitu a umožňují jim plnit si své sny. Díky tomu se značka Honor odlišuje od ostatních a sama naplňuje svůj slogan statečnosti v tom smyslu, že dělá věci jinak a snaží se zákazníkům nabízet jenom ty nejmodernější technologie a inovace.

O asociaci EISA

Asociace European Imaging Sound Association (EISA), založená v roce 1982, je multimediálním sdružením, které testuje elektronické spotřebiče. Toto sdružení spojující 50 audio, mobilních, video a fotografických časopisů z 20 evropských zemí, je známé nejprestižnějšími doporučeními pro spotřebitelské výrobky, které jsou klíčovým indikátorem správných nákupních rozhodnutí spotřebitelů.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/730258/Honor10_EISA_Award.jpg

KONTAKT: Grace Li, +852-5933-6315, liyue11@huawei.com

Klíčová slova Čína-komunikace-elektronika-Honor

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.