TIENS Group otevírá nový moderní zážitkový obchod v Šen-čenu

Šen-čen (Čína) 9. srpna 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

(PRNewsfoto/TIENS)

(PRNewsfoto/TIENS)

TIENS Group, jedna z předních společností v oblasti zdravotnictví, představila nový vysoce moderní zážitkový obchod pro zákazníky v Šen-čenu. Li Jinyuan, zakladatel a předseda představenstva společnosti TIENS Group, oznámil oficiální otevření jejího prvního obchodního domu na světě dne 3. srpna v okrese Luohu v Šen-čenu. Obchod nabízí jedinečné zážitky pro zákazníky díky kombinaci pokročilé technologie a zkušenostního marketingu, který umožňuje návštěvníkům prozkoumat svět skupiny TIENS a dozvědět se, jak produkty společnosti pozitivně ovlivňují životy globálních spotřebitelů. Datum uvedení do provozu bylo zvoleno tak, aby se shodovalo s 23. výročím společnosti.

Nový interaktivní zákaznický zážitek společnosti TIENS je součástí strategie společnosti „Jedno tělo, mnohanásobná křídla" pro globální expanzi. Pan Li a společnost TIENS jako velká nadnárodní společnost pochopili potřebu, aby jejich podnikání reagovalo lépe na trh, na spotřebitele a na jejich potřeby. Aby společnost TIENS tuto výzvu splnila, studovala nejnovější trendy v oblasti technologií a chování spotřebitelů. Jejich zjištění ukázala, že mnoho spotřebitelů dává přednost informacím o produktech prostřednictvím interaktivních zkušeností, které vytvořily základ pro zážitkový obchod TIENS.

Návštěvníci jsou od momentu vstupu do zážitkového obchodu TIENS obklopeni futuristickou technologií. Hosté si mohou vyzkoušet speciální produkty pro zdraví a životní styl společnosti TIENS prostřednictvím interaktivních metod, jako jsou dotykové obrazovky a demonstrace živých produktů. Skupina TIENS současně analyzuje chování návštěvníků s rozpoznáváním mimiky obličeje a rozsáhlou analýzou dat, aby vyvinula specializované prodejní a marketingové strategie, které splňují potřeby jejich zákazníků.

Podle slov Zhanga Zhongtao, prezidenta společnosti TIENS Group pro Velkou Čínu, toto úsilí představuje vyvrcholení více než dvou desetiletí trvajících inovací. Pan Zhang uvedl: „Pod vedením našeho předsedy Li Jinyuana a s naší strategií „Jedno tělo, mnohonásobná křídla" vytváří skupina TIENS model pro lepší život a lepší budoucnost."

Peggy Liu (Liu Yu), ředitelka globálního strategického plánování a operací společnosti TIENS Group, zopakovala názory pana Zhanga. Paní Liu uvedla: „Před třiadvaceti lety se společnost TIENS vydala z Číny na cestu inovací a přinesla naši strategii „Jedno tělo, mnohonásobná křídla" do zemí po celém světě. Nyní přinášíme naši filozofii přímo spotřebitelům vytvořením zážitkového obchodu TIENS. Zážitkový obchod TIENS představuje pro tisíce světových spotřebitelů začátek nové „Éry propojených životních stylů", kde technologie pracují pro zlepšení našeho života."

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/728153/TIENS_GROUP_experience_store.jpg

KONTAKT: Carol Huang, +86-159-1108-4647, huangjz@tiens.com

Klíčová slova Čína-obchod-zdraví-TIENS

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zdravotnictví
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.