DXC Technology a Amazon Web Services (AWS) budou spolupracovat na modernizaci IT služeb a urychlení přechodu klientských stanic na AWS

Tysons (Virginia)/Seattle 9. srpna 2018 (PROTEXT/BusinessWire)

Firmy budou dodávat rychlé, komplexní řešení pro migraci klientských stanic do cloudu, který bude využívat výkon AWS ve spojení s digitálními službami a ochranou práv duševního vlastnictví od DXC

Nová globální integrovaná platforma DXC - AWS Integrated Practice nabídne klientům vyšší rychlost, inovace a také úsporu nákladů

Firmy DXC Technology (index NYSE: DXC) a Amazon Web Services, Inc. (AWS), dceřiná společnost firmy Amazon.com (index NASDAQ: AMZN), dnes oznámily, že uzavřely globální dohodu, na jejímž základě v následujících letech vybudují nové integrované cloudové řešení DXC - AWS Integrated Practice v hodnotě několika miliard dolarů. Toto řešení nabídne klientům, kteří dle žebříčku sestavovaného časopisem Forbes patří mezi 1000 největších firem světa, služby v oblasti migrace IT technologií, změnu způsobu provozování jednotlivých aplikací a řadu dalších inovací.

Platforma DXC - AWS Integrated Practice nabídne klientům bezpečné, cloudové řešení, které spojuje výhody a silné stránky služeb AWS a DXC a pomůže jim zavést další inovace do svých oborů působnosti, zrychlit a zeštíhlit aplikační strukturu, rychleji se přizpůsobit dynamickým tržním a zmodernizovat svůj provoz v digitální éře.

A to vše navíc ve snadno škálovatelné formě s možností postupného zavádění jednotlivých služeb, podle konkrétních potřeb.

Mezi klienty firmy DXC patří nadnárodní firmy, které se snaží urychlit migraci svých IT technologií do cloudové platformy AWS a využívají přitom dlouholetých prověřených systémů firem AWS a DXC, na kterou se spoléhají již řadu let. Tato nová spolupráce se zaměří na urychlení migrace aplikací, digitální transformaci a na speciální služby, které firmy DXC umožní optimální zajištění ochrany práv duševního a průmyslového vlastnictví v síti AWS, která je přední světovou cloudovou platformou.

O platformě Practice

Nová platforma DXC - AWS Integrated Practice vychází ze stávající spolupráce firem DXC a AWS a jejím smyslem je umožnit klientům snadnou migraci jejich stávajících IT prostředí a aplikací do cloudu. Jde o přímou reakci na rostoucí poptávku zákazníků po integrovaných, vysoce zabezpečených a průmyslově standardizovaných řešení, které využívají současné pokročilé cloudové technologie, spolehlivost, škálovatelnost a rychlost inovací cloudu AWS. Platforma Practice je hlavním bodem dohody, kterou obě firmy na několik následujících let uzavřely a jejíž součástí je také společný vývoj, marketing, prodej a dodávky cloudového řešení AWS.

“Dnešní dohoda představuje spojení dlouholetých zkušeností firmy DXC s IP službami pro největší světové firmy, které využívají výkon cloudového řešení AWS a umožňují našim klientům urychlit přechod do digitálního věku,” řekl Mike Lawrie, předseda představenstva, prezident a generální ředitel firmy DXC Technology. “Kromě mnohem vyššího výkonu a produktivity, naši zákazníci přechodem na tuto platformu také ušetří značné náklady, které mohou využít k investicím do dalších špičkových technologií. To prospěje jak jejich klientům, tak zaměstnancům a všem akcionářům.”

"Úspěšné firmy již řadu let spoléhají na zkušenosti firmy DXC v oblasti správy IT technologií," řekl Andy Jassy, generální ředitel firmy AWS. "Tato dohoda je závazek jak pro firmu DXC, tak pro společnost AWS, jehož smyslem je co nejvíce usnadnit dlouhodobým i novým zákazníkům firmy DXC přechod do cloudu a využívání jeho nejlepších a nejmodernějších funkcí, včetně nejrozsáhlejšího partnerského ekosystému a skvělé škálovatelnosti. To vše umožní klientům získat přístup k nejlepším dnešním možnostem v oblasti cloudových aplikací."

Již 20 let skupina Union Insurance Group připravuje své pojistné smlouvy tak, aby splňovaly jedinečné potřeby více než 6 tisíc pracovnických organizací. Nedávno celá skupina nasadila aplikaci DXC Integral, kompletní řešení, které zajišťuje správu celého pojištění, od prodeje, přes hlášení pojistných událostí až po výplatu pojistných částek, a to prostřednictvím funkcí, ke kterým díky AWS lze připojit z jednoho webového portálu.

“Skupina Union Insurance angažovala firmy DXC a AWS, aby nám pomohly v naší transformační strategii a ve zlepšení a zkvalitnění služeb pro naše klienty a partnery,” řekl Anshul Srivastav, ředitel skupiny Union Insurance pro informační technologie. “Digitální transformace je zásadní a pomáhá firmě Union Insurance dosahovat i nadále dalších úspěchů.”

“Jsme nadšeni výkonem, který spojení DXC a AWS přinese a těšíme se, že nám pomůže urychlit naši migraci do cloudu,” dodal Srivastav. “Nyní dokážeme na trh zavádět inovativní produkty, ze kterých jsou naši zákazníci nadšeni, prakticky v reálném čase. To nám umožňuje na trh rychle uvést velké množství technologických pojišťovacích produktů a získávat tak další zdroje příjmů pro naší společnost.”

Smyslem platformy DXC - AWS Integrated Practice je optimalizovat nabídku služeb firmy DXC na cloudu AWS, s počátečním zaměřením na:

- Správa služeb zabezpečení a compliance pro AWS

- Dedikovaný VMware Cloud v řešeních pro migraci na AWS

- Analytické služby na AWS

- Aplikační služby pro AWS

- Podpora pro kriticky důležité funkce SAP na AWS

- Správcovské služby DXC Managed Services pro AWS jsou založeny na modelu DXC Bionix(TM), který umožňuje komplexní a škálovatelný přístup k inteligentní automatizaci.

"Využívání veřejných cloudových služeb silně roste, protože si firmy uvědomují, že cloud představuje možnost, jak prakticky během 24 hodin začít okamžitě využívat ty nejmodernější IT služby, včetně umělé inteligence, kvantových počítačů, distribuovaných databází typu blockchain a mnoha dalších. Organizace, které nepřejdou na veřejná cloudová řešení budou stále více izolováni od technických inovací v této oblasti," řekl Frank Gens, viceprezident a hlavní analytik organizace IDC. “Silná partnerství, jako je to mezi DXC Technology a AWS, pomáhají urychlit proces přechodu do veřejného cloudu a nabízet takové služby, které změní firmy a organizace na celém světě a obohatí jejich vztahy s partnery, zákazníky a potenciálními klienty.”

DXC již patří mezi prémiové partnery (Premier Partner) sítě AWS Partner Network (APN) a je také auditovaným poskytovatelem služeb AWS Managed Service Provider. Navíc je držitelem řadu certifikátů AWS Migration Competencies, které potvrzují její technické schopnosti a úspěchy v oblasti implementace cloudových řešení AWS.

Firma DXC má více než 8000 profesních a technických akreditací AWS Business and Technical Professional Accreditations, což je nejvíce mezi partnerskými firmami AWS. Navíc firma DXC má více než 900 certifikátů od AWS, včetně certifikací profesionální a partnerské úrovně a v příštím roce hodlá tento počet zdvojnásobit, v důsledku spolupráce DXC AWS. Více informací najdete na webových stránkách https://www.dxc.technology/amazon.

O společnosti DXC Technology

DXC Technology (index DXC: NYSE) je přední světovou nezávislou firmou v oblasti IT, která poskytuje své služby téměř 6000 organizací z řad soukromých i veřejnoprávních institucí a firem z různých oborů průmyslu, a to v 70 zemích světa. Firma je technologicky nezávislá, zaměstnává špičkové odborníky a má rozsáhlou síť partnerů, kteří dodávají digitální řešení a služby, které pomáhají klientům využít sílu inovací ke zkvalitnění jejich služeb.

DXC Technology patří mezi nejuznávanější firmy v oboru na světě. Více informací najdete na webových stránkách dxc.technology.

O platformě Amazon Web Services

Již více než 12 let je platforma Amazon Web Services nejrozsáhlejší a nejvyužívanější cloudovou platformou. AWS nabízí více než 125 plně integrovaných služeb v oblasti IT, včetně výpočetního výkonu, ukládání dat, databází, sítí, analytiky, strojového učení, umělé inteligence, internetu věcí (IoT), mobilních technologií, zabezpečení, hybridní, virtuální a rozšířené reality, médií, vývoje aplikací, nasazování a správu aplikací, a to ve více než 55 zónách (AZs) v 18 zeměpisných oblastech, které se nachází v USA, Austrálii, Brazílii, Kanadě, Číně, Francii, Německu, Indii, Irsku, Japonsku, Koreji, Singapuru a Velké Británii. Službám AWS důvěřují milióny aktivních zákazníků z celého světa, včetně nejrychleji rostoucích startupů, největších firem a předních státních institucí, kteří svěřili svou IT infrastrukturu platformě AWS, aby byli pružnější a snížili náklady. Více informací o AWS najdete na webových stránkách https://aws.amazon.com.

O společnosti Amazon

Firma Amazon stojí na 4 základních principech: věnování se zákazníkům namísto sledování konkurence, vášeň pro inovace, snaha o dokonalé fungování provozu a přemýšlení v dlouhodobém časovém horizontu. Služby a výrobky, které firma Amazon zavedla jako první, byly například hodnocení zákazníků, nákup na 1 klik, personalizovaná doporučení, služby Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, čtečky Kindle, tablety Fire, Fire TV, Amazon Echo a Alexa. Více informací najdete na webových stránkách www.amazon.com/about a můžete nás také sledovat pomocí štítku @AmazonNews.

Prohlédněte si zdrojovou verzi této zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20180807005910/en/

Kontaktní informace

DXC Technology

Richard Adamonis, +1-862-228-3481

Corporate Media Relations

radamonis@dxc.com

nebo

Donna Jenks, +1-630-306-9989

Corporate Media Relations donna.jenks@dxc.com

nebo

Jonathan Ford,

Investor Relations,+1-703-245-9700

jonathan.ford@dxc.com

Zdroj: DXC Technology

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-komunikace-internet-obchod-DXC Technology

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.