Graminex(R) LLC úspěšně napadla patenty Serelys

Deshler (USA) 8. srpna 2018 (PROTEXT/BusinessWire)

Společnost Graminex(R) LLC úspěšně napadla patenty společnosti Serelys na používání pylových extraktů v léčbě premenstruačního syndromu a projevů menopauzy u žen

Společnost Graminex(R) LLC s potěšením oznamuje, že Patentový úřad Spojených států amerických (US Patent Office) odmítla udělit firmě Serelys patenty na používání pylových extraktů s rozpouštědly v léčbě premenstruačního syndromu a projevů menopauzy u žen.

Na základě rozkladu, který firma souběžně podala proti americkým patentům číslo 6,569,471 a 6,669,967, nedávno Patentový úřad Spojených států Amerických zamítl veškeré nároky firmy Serelys k oběma těmto patentům. Díky obrovskému množství důkazů, které jsme úřadu předložili, Patentový úřad potvrdil, že pylové extrakty GC FEM a PI 82 nejsou patentovatelné pro použití v léčbě premenstruačního syndromu a projevů menopauzy u žen. Konečná zamítavá stanoviska si můžete stáhnout na webových stránkách USPTO Public PAIR (https://portal.uspto.gov/pair/PublicPair) pod čísly 90/014,026 a 90/014,027, kde také najdete veškeré důkazy a podrobné vysvětlení proč byly patenty odebrány.

Graminex(R) LLC je jediným výrobcem extraktů ze žitného pylu bez rozpouštědel. Pouze pylový extrakt Flower Pollen Extract(TM) firmy Graminex(R) je zcela bez rozpouštědel a naše značka Keep It Clean(TM) je zárukou, že neobsahuje žádné zbytky rozpouštědel.

O společnosti Graminex(R) LLC

Graminex(R) LLC je předním výrobcem přírodních extraktů (výtažků) z květového pylu bez přidaných rozpouštědel, které vyrábíme pod značkou Graminex(R) Flower Pollen Extract(TM). Firma Graminex(R) přímo vlastní a spravuje více než 3442 hektarů půdy na farmě na severovýchodě státu Ohio. Účinné přírodní látky firmy Graminex(R) se pěstují pro využití v doplňcích stravy, léčivech, potravinách a také kosmetickém průmyslu. Společnost Graminex(R) prodává pylové extrakty Flower Pollen Extracts(TM), jejichž účinnost v péči o prostatu, vylučovací ústrojí, pokožku a u postmenopauzálních žen byla potvrzena řadou vědeckých studií. Společnost Graminex(R) své výrobky vyrábí ve Spojených státech amerických a spolu se svými distributory, prodejci a výrobci je prodává do více než 44 zemí světa, na šesti světadílech.

Pro získání dalších informací kontaktujte paní Colleen E.May z oddělení Public Relations firmy Graminex(R) LLC, a to buď na telefonním čísle (419) 278-1023 nebo e-mailem na info@graminex.com. Můžete také navštívit webové stránky www.graminex.com.

Prohlédněte si zdrojovou verzi této zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20180802005776/en/

Kontaktní informace:

Colleen E. May

Public Relations

Graminex L.L.C.

2-300 County Road C

Deshler, Ohio 43516

(419) 278-1023

Zdroj: Graminex L.L.C.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-farmacie-právo-trh-patenty-firmy-Graminex L.L.C.

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Obchod, marketing
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.