Palírna Kavalan získala výjimečné zlaté ocenění "Gold Outstanding" na mezinárodní soutěži vín a destilátů 2018

Tchaj-pej (Tchaj-wan) 6. srpna 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Kavalan, největší tchajwanská palírna whisky, získala tři zlatá a výjimečná zlatá ocenění na Mezinárodní soutěži destilátů a vín roku 2018, považované za nejkonkurenčnější soutěž whisky a vín.

Generální ředitel palírny Kavalan, pan YT Lee řekl, že "whisky Kavalan Oloroso Sherry Oak", zrající v nejlepších španělských sudech Oloroso Sherry, získala nejvyšší možnou známku - Gold Outstanding. Dodal také, že je čistá a komplexní s několika vrstvami sušeného ovoce a stopou ořechů a koření s marcipánem a vanilkou.

"V provincii Yilan, kde sídlí naše palírna, čerpáme z nejčistší vody, jedinečného subtropického podnebí a odhodlání a vášně týmu Kavalan vyrábět nejkvalitnější whisky," řekl pan Lee.

Whisky "Kavalan Distillery Reserve Peaty Cask" a „Kavalan Solist ex-Bourbon Single Cask", které zrály v sudech Bourbon nejvyšší kvality, také získaly v letošním roce zlaté medaile.

V ostatních významných soutěžích v letošním roce získala společnost Kavalan titul "Palírny roku" na Mezinárodní soutěži destilátů v San Francisku (SFWSC) 2018 díky svému doposud nejvyššímu počtu medailí v San Francisku, včetně trofeje "Nejlepší ve své třídě" a rekordního zisku 9 "Dvojitých zlatých medailí". V neposlední řadě jsou předseda představenstva společnosti Kavalan pan Tien Tsai Lee a generální ředitel společnosti pan Yu-Ting Lee prvními ze všech mandarínsky hovořících zemí a prvním otcem a synem, kteří byli v březnu v Londýně zařazeni do „Síně slávy" soutěže World Whiskies Awards (WWA).

O palírně Kavalan Whisky

První tchajwanská palírna Kavalan se věnuje umění single malt whisky od roku 2005. Naše whisky Kavalan zraje v intenzivní vlhkosti a horku a k její kvalitě přispívají také mořské a horské vánky a pramenitá voda ze Sněžné hory, jež společně dodávají charakteristickou krémovitost whisky Kavalan. Palírna se jmenuje po starém označení pro okres I-lan a využívá čtyřicetileté zkušenosti své mateřské společnosti King Car Group v oblasti výroby nápojů. Získala již více než 280 zlatých nebo vyšších ocenění na nejkonkurenčněji obsazených soutěžích v oboru a je dostupná ve více než 60 zemích.

Kontakt pro média:

Kellie Du

+886-3922-9000 #7165

kellie@kingcar.com.tw

Klíčová slova Tchaj-wan-nápoje-firmy-Kavalan

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Potraviny, gastronomie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.