TechoCon 2018 – konference o coworkingu

Praha 31. července 2018 (PROTEXT)

Milan Začal Šimon Opekar

Nabitý celodenní program a zvučná zahraniční jména – to bude mezinárodní konference TechoCon, která proběhne 13. 9. 2018 v Praze. Věnovaná bude coworkingu a novým formám práce.

Několik set účastníků bude diskutovat v nabitém programu o nových technologiích, pracovním prostředí a trendech v zařizování kancelářských prostor. Hlavní řečníci přijedou z USA a Velké Británie, celkem vystoupí dvě desítky odborníků. Konference se bude věnovat aktuálním tématům coworkingu a technologických novinek.

Akci pořádá ve svém showroomu TECHO, významný evropský výrobce a dodavatel kancelářského nábytku a interiérů. Hlavním tématem bude The Workplace of the Future, letos s podtitulem práce v coworkingu.

Řečníky a přispěvateli konference TechoCon 2018 budou architekti, designéři a lidé bezprostředně vytvářející a užívající kancelářský prostor. Pořadatelé zveřejnili kompletní seznam řečníků a panelistů, mezi kterými nechybí specialisté z oblastí stojících i mimo navrhování samotných kancelářských prostor: psychologové, výzkumníci a analytikové zabývající se prostorem i lidským chováním.

„S tím, jak se v posledních letech mění kancelářská práce, mění se i nároky na prostor. Různé koncepty open space dnes přecházejí do nových forem co-workingů, které využívají i velké firmy. Sdílení informací, lidské síly a talentu s sebou nese zcela nové pohledy na práci, na které musejí reagovat nejen architekti a interiéroví designéři,“ popisuje Milan Začal, zakladatel konference. Na TechoConu vystoupí specialisté z USA, Velké Británie a dalších zemí, kteří mají s těmito formami praktické zkušenosti.

Jak využít sílu coworkingu pro zvýšení kvality práce? „Největším trendem současnosti je změna. O tom, jak změny promítnout do navrhování prostoru, bude TechoCon především,“ dodává Milan Začal.

Přednášející na TechoConu jsou zkušení praktici, kteří představí konkrétní postupy, jak prostory v moderních kancelářích navrhovat.

Konferenci doprovází na http://www.techocon.cz pravidelný týdenní blog s novinkami z oboru.

Hlavní řečníci

● Lubomír Šilhavý – WorkLounge (CZ, USA): Coworking pohledem zakladatele platformy WorkLounge

● Doug Lowrie – Microsoft (UK): The Workplace of the Future

● Chris Cooley, Billy Rue – Evelo (USA): Redefining the Global Workplace

I. Panelová diskuse: Vítejte na palubě. Psychologie práce v kancelářích současnosti

Řečníci: Rudolf Čihák – Ideasense, Dalibor Špok – psycholog, Viktorie Součková – Bogle Architects, Zdeněk Lustig – Deloitte

II. panelová diskuse: Všechny technologie vedou k jednomu cíli. K lidem

Řečníci: Lukáš Balík – Spaceflow, Roel Geenen – Veldhoen + Company, Bert Hesseling – CBRE, Josef Šachta – Sharry Europe

III. panelová diskuse: Coworking jako téma. Nové formy organizace práce

Řečníci: Carsen Swensson – Ecophon, Jan Musil – Liko-S, Martina Huitfeldt – Notino, Billy Rue – Evelo Agency

Kompletní program na http://www.techocon.cz

Partneři:

Česká rada pro šetrné budovy (http://www.czgbc.org)

Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (http://www.artn.cz)

TechoCon

2. ročník odborné konference o nových technologiích a inovacích v pracovním prostředí

Datum konání: čtvrtek 13. září 2018

Pořadatel: TECHO, a.s.

Místo: Showroom TECHO, U Továren 770/1b, Praha 10 - Hostivař

Kapacita konference: 300 účastníků

Vstup po předchozí registraci zdarma

Registrace: http://www.techocon.cz

http://www.techocon.cz

TECHO, a.s. | o nás

Skupina TECHO patří k předním evropským výrobcům a dodavatelům kancelářského nábytku. Od roku 2005 jsme součástí nizozemské nábytkářské skupiny ROYAL AHREND, jednoho z pěti nejvýznamnějších hráčů v Evropě. Za posledních pět let jsme vyrostli v silnou mezinárodní společnost s ročním obratem 2,8 miliardy korun. Spolupracujeme s těmi nejlepšími českými i zahraničními architekty a designéry. Jsme hrdi na to, že naše vize propojení kvalitního designu, perfektního řemeslného zpracování a kvalitních architektonických konceptů nachází odezvu nejen v Evropě, ale dnes už po celém světě.

Naše produkty TECHO se prosazují na trzích tří kontinentů – Evropy, Asie a Afriky. Nejsilnější je naše pozice ve střední a východní Evropě, kde poskytujeme komplexní služby v oblasti vybavování komerčních interiérů.

Od počátku podporujeme českou obecně prospěšnou společnost Prostor - architektura, interiér, design, která je velkým přínosem pro architekty, designéry a širokou veřejnost v oblasti propagace české architektury, interiérové tvorby a designu a je doplňujícím elementem v činnosti naší společnosti.

http://www.techo.cz

KONTAKT:

Radek Váňa

Email: radek@idealab.cz

Tel.: +420 777 572 476

Klíčová slova ČR-média-obchod-služby-Idealab-TECHO

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.