SHISEIDO znovu zavádí novou kolekci make-upů soustředěnou na čtyři inovativní textury

New York 31. července (PROTEXT/PRNewswire)

VisionAiry Gel Lipstick (Ginza Red) (PRNewsfoto/SHISEIDO)

VisionAiry Gel Lipstick (Ginza Red) (PRNewsfoto/SHISEIDO)

DAIYA Fude Brush (PRNewsfoto/SHISEIDO) Aura Dew (Lunar, Solar, Cosmic) (PRNewsfoto/SHISEIDO) WhippedPowder Blush (Sonoya) (PRNewsfoto/SHISEIDO) Kajal InkArtist (Sumi Sky) (PRNewsfoto/SHISEIDO)

NOVĚ VYTVOŘENÁ KRÁSA. KRÁSA VYTVOŘENÁ S DUŠÍ.

Opětovné uvedení make-upu SHISEIDO je nejnovější vzrušující a inovativní kapitola v rozsáhlé historii této značky. Jako průkopník v oboru kosmetiky od roku 1872 společnost SHISEIDO znovu bouří trhy s kosmetikou "Darováním Japonska světu" s kolekcí kosmetiky, která je moderní, minimalistická, vizionářská, expresivní a kreativní. „Hlavním posláním této řady nejsou jen výjimečné barvy nebo neuvěřitelná efektivita, ale jedinečné, senzorické textury," říká Jill Scalamandre, prezidentka divize bareMinerals, BUXOM a globálního rozvoje divize Shiseido Makeup.

Nový slogan značky "Nově vytvořená krása. Krása vyrobená s duší" se odráží v celé kolekci. Výsledkem je lehká řada 21 výrobků a 125 odstínů, které jsou rozděleny do čtyř senzorických textur obsahujících barvy, gely, pudry a zvlhčovače.

Barvy předefinují tuto kolekci prostřednictvím výrobků, které poskytují grafickou přesnost a extrémní intenzitu, zatímco Gely znovu objevují výrobky, které se vyznačují odolnou povrchovou úpravou s pocitem lehkosti jako peří. Pudry obnovují tradiční pigmenty minulosti pomocí prodyšných a flexibilních textur, které je možno nanášet ve více vrstvách, zatímco nová kategorie zvlhčovačů obnovuje zesvětlení, které mění povrch pokožky. Tato kolekce obsahuje také pět ručně vyráběných kartáčků připomínajících starou japonskou kaligrafii.

Lehké balení odpovídá také jeho špičkovému obsahu. Mao Komai, přední designový architekt společnosti SHISEIDO, spolu s týmem inženýrů využili některé z nejtenčích komponentů na trhu a spojili moderní design s nadčasovou estetikou.

Značka využila pro kampaň k oživení kolekce make-upů SHISEIDO nové umělce, kde každý z nich představí jinou kategorii textury. Renomovaná maskérka KaraYoshimoto-Bua je tváří zvlhčovačů, mezinárodní multimediální umělec YiZhou ztělesňuje gely, baletka Sonoya Mizuno ztělesňuje pudry a zpěvák/skladatel Banks představuje barvy. „Tato kolekce mění náš způsob vnímání krásy, proto jsme hledali umělce, jejichž dílo změnilo tvůrčí hranice v jejich oboru," říká paní Scalamandre. "Klíčovou prioritou od začátku bylo pracovat s umělci, kteří mají skutečné spojení se značkou SHISEIDO, stejně jako s japonským dědictvím společnosti, a to buď díky jejich původu, nebo umění."

Kromě těchto jedinečných tváří vytvořila divize SHISEIDO Makeup skupinu Global Artist Collective, váženou skupinu autorit v oblasti krásy, která má za úkol představit tuto novou kolekci světu. Tato skupina zahrnuje světového umělce barev Patricka Ta; zastupitele Asijského Pacifiku Ponyho, japonského umělce barev Hiro Odagiriho, umělce barev ze Severní Ameriky Vincenta Oquendo a Lottie a umělce barev za země EMEA Gregorise Pyrpylise. Zatímco každý umělec pochází z jiné kultury nebo země, každý z nich je zvláštním způsobem spojen s Japonskem a činí jej členem tohoto mezinárodního kolektivu. "Vybrali jsme tuto různorodou skupinu umělců nejen proto, že jsou mistři svého řemesla, ale také proto, že jsou reprezentanty toho, co společnost SHISEIDO vždy zastávala: umělecký výraz, tvořivost a inovace," říká paní Scalamandre.

Tím, že si pro rozšíření řady zvolila New York, zaujala společnost SHISEIDO jedinečný globální přístup k novému zavedení make-upu této ikonické značky. Ve spolupráci s ředitelstvím společnosti v Tokiu a zároveň s využitím širokého tým společnosti SHISEIDO na celém světě je tato kolekce výsledkem probíhající mezinárodní spolupráce, která boří jazykové bariéry, časová pásma a hranice.

Pro více informací o NOVÉM MAKE-UPU SHISEIDO kontaktujte:

Alice Hampton, Viceprezidentka pro globální komunikaci divizí Makeup a bareMinerals společnosti SHISEIDO, na adrese AHampton@sac.shiseido.com nebo volejte +1 (646) 919-0566

Desiree Lestingi, ředitelka pro globální komunikaci divize Make-up společnosti SHISEIDO, na adrese DLestingi@sac.shiseido.com" nebo volejte +1 (732) 757-2552

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/724061/VisionAiry_Gel_Lipstick_Ginza_Red.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/724060/Kajal_InkArtist_Sumi_Sky.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/724062/WhippedPowder_Blush_Sonoya.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/724064/Aura_Dew_Cosmic.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/724065/DAIYA_Fude_Brush.jpg

Klíčová slova USA-kosmetika-styl-firmy-SHISEIDO

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.