Společnost Highlander Partners otevírá novou pobočku pro střední a východní Evropu v Rumunsku a rozšiřuje tým vedení

Dallas / Bukurešť 19. července 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Highlander Partners, L.P., přední středně velká soukromá investiční společnost se sídlem v Dallasu, oznamuje otevření nové pobočky v Bukurešti v Rumunsku. Jedná se o druhou kancelář společnosti Highlander ve střední a východní Evropě poté, co vstoupila na trh v Polsku v roce 2008. Ben Slater, který do společnosti Highlander přišel v roce 2016 a sídlí v Dallasu, byl povýšen na ředitele správy soukromého kapitálu společnosti Highlander v USA a bude také vykonávat funkci ředitele pobočky v Rumunsku, kde bude vést tým čtyř investičních odborníků v Bukurešti. Kancelář Highlander Partners, SVE - Rumunsko se bude nacházet na náměstí Charles de Gaulle Plaza, na adrese Charles de Gaulle Plaza 15, 16. patro, sektor 1, Bukurešť, Rumunsko 011857.

„Jsme velice nadšeni, že rozšíříme naši přítomnost v tomto regionu," řekl Jeff L. Hull, prezident a řídicí partner společnosti Highlander. „Zřízení kanceláře v Bukurešti odráží náš trvalý závazek k příležitostem v této oblasti a poskytuje místní základnu, z níž lze pokračovat v našich investičních aktivitách. Na rumunském trhu investičních fondů soukromého kapitálu vidíme stejně velký příslib, jaký jsme viděli v jiných zemích střední a východní Evropy, a zde v Rumunsku se vynasnažíme zopakovat náš úspěch dosažený naší pobočkou ve Varšavě v Polsku."

Společnost Highlander také oznámila několik dalších povýšení a nových zaměstnanců. Stewart Baseley, který nastoupil do firmy v roce 2008, byl jmenován předsedou představenstva pobočky SVE - Polsko. Pan Baseley bude dohlížet na aktivity v Polsku, které budou nadále řízeny Dawidem Walendowskim a Arturem Dżagarowem, jako spoluřídicími partnery SVE - Polsko. Jeff Partridge se sídlem v Dallasu a provozní partner od roku 2017 byl jmenován výkonným ředitelem. Pan Partridge se zaměřuje na strategii a investice firmy v oblasti potravin a nápojů. Bobby Koudelka, který se připojil ke společnosti Highlander v roce 2017 a sídlí v Dallasu, byl povýšen na společníka. A nakonec John Rabenhorst nastoupil do funkce ředitele v kanceláři v Dallasu. Pan Rabenhorst se zaměřuje na zlepšení efektivity a výkonnosti dodavatelského řetězce ve všech portfoliových společnostech. Nedávno působil jako ředitel společnosti A.T. Kearney.

„Vzhledem k tomu, že společnost Highlander pokračuje v růstu, je důležité hledat a ocenit vynikající a talentované investiční odborníky, kteří mohou dále přispívat k našemu úspěchu," dodal pan Hull. „Jsme velice nadšeni, že můžeme oznámit tato povýšení a přírůstky do našeho týmu."

O společnosti Highlander Partners

Highlander Partners, L.P. je soukromá investiční společnost se sídlem v Dallasu, která spravuje aktiva v hodnotě více než 2 miliardy USD. Firma se zaměřuje na investice do podniků v cílených průmyslových odvětvích, v nichž mají hlavní představitelé společnosti významné provozní a investiční zkušenosti, včetně základní výroby, potravin, chemikálií, stavebních materiálů, spotřebních výrobků a dalších. Společnost Highlander Partners využívá investiční přístup „koupit a vybudovat" a vytváří tak hodnotu tím, že pomáhá společnostem růst organicky a prostřednictvím akvizic. Pro více informací navštivte webové stránky www.highlander-partners.com.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/85592/highlander_partners_logo.jpg

KONTAKT: jhull@highlander-partners.com

Klíčová slova USA-Rumunsko-obchod-průmysl-Highlander Partners

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.