Neomezené volání a neomezený internet za 94 Kč měsíčně

Praha 19. července 2018 (PROTEXT)

Balíček neomezeného volání za 63 Kč, mobilní internet bez limitu dat za tu samou částku a obojí dohromady za 94 Kč měsíčně. Předplacená SIM karta z říše snů existuje, nabízí ji polský operátor a2mobile a používat ji lze i na území České republiky. Zkušenosti po roce používání v polském příhraničí popisují redaktoři serveru Skrblík.cz.

Jak čerpat data bez omezení v ČR

Neomezeně telefonovat a čerpat data lze pouze za předpokladu, že je telefon připojen do polské sítě. Pakliže se telefon přihlásí do sítě českého operátora, velikost datového balíčku se smrskne až na 653 MB. Telefonovat lze nadále bez omezení, avšak pouze na polská telefonní čísla.

SIM karta tak najde využití zejména v polském příhraničí, kde je dostupný signál operátora a2mobile.

Dle garance operátora lze v České republice předplacenku využívat pouhé čtyři měsíce, dle zkušeností redaktorů Skrblík.cz se reálné využití pohybuje v rozmezí 10-12 měsíců. Po několika informačních SMS zprávách je SIM karta deaktivována.

V České republice se nabídce polského operátora nejvíce blíží tarif #jetovtobě od Vodafone v ceně 499 Kč. Nabízí neomezené volání a neomezené SMS, k dispozici je však pouhých 10 GB dat a pro zřízení tarifu je nutné předložit studentský průkaz ISIC.

Kde získat polskou SIM kartu s neomezeným voláním

Předplacená karta a2mobile je běžně k dostání v řetězci supermarketů Żabka. Pořizovací cena je 10 zlotých (63 Kč), karta je přednabita kreditem ve stejné výši. Pro úspěšnou registraci SIM karty je nutné předložit český průkaz totožnosti.

Aktivace probíhá prostým vložím karty do telefonu a prozvoněním libovolného polského čísla.

Balíčky s neomezeným voláním, internetem a SMS zprávami je nutné aktivovat. Čím více služeb současně aktivujete, tím je cena příznivější. Kredit lze dobít pohodlně kartou na stránkách operátora.

Balíček / Cena za měsíc v Kč

Volání 63 Kč

SMS 63 Kč

Internet* 63 Kč

Volání + SMS 94 Kč

SMS + Internet 94 Kč

Volání + Internet 94 Kč

Volání + Internet + SMS 118 Kč

Výše uvedené informace lze libovolně využívat při dodržení dvou podmínek:

• Vždy je nutné v článku citovat web Skrblik.cz

• U online médií je nutné do článku vložit klikatelný odkaz směřující na https://www.skrblik.cz/

Kontakt pro média:

Petr Novák

pn@skrblik.cz

+420 775 900 267

Klíčová slova ČR-komunikace-internet-Skrblik.cz-PUEBLO

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.