Drum&bassový festival Let It Roll Open Air 2018 se vrací do Milovic

Milovice (Nymbursko) 17. července 2018 (PROTEXT)

- největší hudební festival drum&bass hudby na světě

- čtyřikrát po sobě získal cenu Drum& Bass ArenaAwards "Best Festival - Nejlepší festival"

- letos organizátoři přivezou více než tři stovky těch nejlepších v drum&bass

- bohatý doprovodný program, včetně možnosti setkání s předními světovými DJs a zástupci labelů

- přehlídka těch nejpůsobivějších dekorací, světelných show a ohňostrojů

Jubilejní desátý ročník největšího drum&bassového festivalu na světě Let It Roll Open Air 2018 se bude opět konat v areálu bývalého letiště v Milovicích ve středních Čechách. Letos organizátoři přesunuli festivalové město do východní části letištní plochy, bude větší a nabídne rovněž větší počet scén.

Nyní jeho podobu dokončuje tým architektů specializujících se na design a stavbu hudebních areálů, aby se 2. srpna 2018 mohly jeho brány otevřít návštěvníkům ze všech koutů světa - loni jich bylo více než 20 tisíc ze 64 zemí. Mohou se těšit na čtyři nové open air a tři kryté stage, na scénu se opět vrátí i oblíbené autobusové parties, včetně mobilní Red Bull Music Stage situované na střeše speciálně upravené buginy.

Festival je v mnohém unikátní - stojí tu největší pódium, které kdy bylo v České republice postaveno, organizátoři i letos chystají opening show, ke které dělá hudbu na míru několik předních britských producentů, ani letos nebude chybět Beats Evolution Conference plná workshopů. Festival nabízí cashless prostředí a dbá na ekologii - ROLL IN GREEN program, tedy recyklování veškerého odpadu, vratné kelímky či recyklace a úklid stanů.

Na Let ItRoll Open Air 2018 určitě nebudou chybět živoucí legenda drum&bass scény Andy C, vizionářské trio Noisia i mladá superhvězda Wilkinson. Milovníci liquidu ocení vystoupení Hybrid Minds či Spectrasoul, vyznavači deepu si přijdou na své se Skepticalem, radost budou mít i fanoušci neurofunku - přijedou Zardonic, Phace, nebo Misanthrop, a taky jumpupu - ty zase potěší Hedex, Tsukia Upgrade. Festival nabízí všechny polohy drum&bass a snaží se tak uspokojit všechny fanoušky.

Začínající DJs i producenti budou mít jedinečnou šanci se potkat s těmi zkušenějšími, včetně největších hvězd drum&bass. Na festivalu budou rovněž zástupci domácích i světových labelů, pro DJs možnost hodnocení demo nahrávek i debat, workshopů a setkání se zásadními postavami světové D&B. Doprovodný program zahrnuje také třeba ranní jógu nebo naopak adrenalinové sporty či možnost nedalekého přírodního koupání.

Pro návštěvníky letos festivalový tým přichystal podrobnou mapku areálu, která bude navíc opět v dispozici i prostřednictvím festivalové mobilní aplikace. Milovický areál je dobře dostupný vlakem či shuttle busem z Prahy. Uvnitř bude opět stanové městečko - stany si lze pronajmout přímo ve festivalovém areálu, k dispozici bude rovněž úschovna a další služby pro návštěvníky.

Let It Roll Open Air 2018

- začíná 2. srpna 2018 a hudební produkce potrvá až do soboty 4. srpna

- lístky na festival je možné zakoupit prostřednictvím oficiálního webu Let It Roll či na festicket.com

- hlavní hvězdy: Andy C, Camo&Crooked, Netsky, Noisia, Pendulum, Wilkinson

- celková návštěvnost festivalu Let ItRoll 2017 dosahovala 22 551 unikátních návštěvníků ze 64 zemí ?

- dohromady všichni návštěvníci utratili na území České republiky během pobytu a cesty na festival přes 155 milionů korun

Kontakt:

Communication Lab, s.r.o

e-mail: honza@commlab.cz

Klíčová slova ČR-pop-hudba-festival-firmy-Communication Lab

Oblast
Středočeský (sc)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.