Hlavním partnerem týmu Manchester United se stala společnost Kohler Co.

Manchester (Anglie) 13. července 2018 (PROTEXT/BusinessWire)

Zleva: Kohler CEO David Kohler, MU Group MD Richard Arnold na Old Trafford (Foto: Business Wire)

Zleva: Kohler CEO David Kohler, MU Group MD Richard Arnold na Old Trafford (Foto: Business Wire)

Kohler je prvním partnerem pro ženský i mužský tým Manchester United, jehož značka se objeví na dresech, a to konkrétně na tričkách s krátkými rukávy

Manchester United (index NYSE: MANU) a společnost Kohler, globální lifestylová značka se sídlem ve Spojených státech amerických, ve městě Kohler, ve státě Wisconsin, se dohodly na několikaletém globálním partnerství. Logo značky KOHLER se tak objeví na rukávech nejprodávanějších, ikonických klubových dresů ženských i mužských týmů.

Součástí partnerství je také účast na aktivitách během zápasových dnů, inovativní zlepšování vybavení klubů, projekty v rámci trvalé udržitelnosti a sociální odpovědnosti a další partnerská spolupráce s fanoušky klubu Manchester United a zákazníky a partnery firmy Kohler po celém světě.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete přečíst zde: https://www.businesswire.com/news/home/20180712005392/en/

Společnost Kohler Co. je jedničkou v oblasti návrhu, vývoje, inovací a výroby kuchyňských a koupelnových výrobků a také jedním z největších výrobců elektrických generátorů a motorů na světě.

Firma byla založena v roce 1873 a stejně jako její partner tak funguje již více než 140 let. Oba partneři tak sdílí stejnou dlouhodobou historii, úsilí o dokonalost a inovace a také společný cíl zanechat po sobě na světě kladný odkaz.

Manchester United a Kohler své partnerství oslaví s fanoušky United po celém světě, a to dne 19. července.

V tento den bude představena nová kolekce triček pro roky 2018/19, která nosí domácí týmy a poprvé je mužský tým oblékne v rámci svého zápasu na turné 2018 proti Club America, ve Phoenixu ve státě Arizona.

Richard Arnold, generální ředitel skupiny Manchester United, řekl:

“S radostí vítáme společnost Kohler do rodiny Manchester United jako hlavního partnera a prvního sponzora triček s krátkým rukávem, která slouží jako dresy pro mužské i ženské týmy. Naše dresy představují mnohem více než pouhý oděv a odráží se v nich vášeň našich fanoušků a jejich oddanost a věrnost klubu.”

“Společnost Kohler je po celém světě známá nejen díky svému špičkovému designu a luxusním výrobkům, ale také díky své neustále snaze o zlepšování a dosahování trvalé udržitelnosti a je skvělým přírůstkem do naší rodiny obchodních partnerů.”

David Kohler, prezident a generální ředitel firmy Kohler Co. říká:

“Partnerství s klubem Manchester United nám nabídne nové příležitosti ukázat kvalitu výrobků a služeb firmy Kohler fanouškům klubu, který provozuje ty nejžádanější a nejsledovanější sporty na světě. Těšíme se, že na rozvoji naší značky budeme spolupracovat s lidmi, kteří vyznávají podobné hodnoty, mají podobný životní styl a neustálou touhu po inovacích a zlepšování našeho světa.”

“Důležitou součástí naší spolupráce je podpora nového profesionálního ženského týmu a těšíme se na jejich debut a na naši dlouhotrvající podporu. Klub Manchester United je ve všem co dělá symbolem špičkové a trvale udržitelné kvality a hodnoty, které vyznáváme se vzájemně doplňují a pomohou nám rychleji expandovat do nových oblastí a regionů účelným a smysluplným způsobem.”

O Manchester United

Manchester United je jedním z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších sportovních týmů na světě, a to ve sportech, které patří mezi divácky nejatraktivnější. Během své 140-leté historie získal 66 titulů a stal se přední světovou sportovní značkou s globální komunitou 659 miliónů sledujících. Díky naší velké, zapálené komunitě tak může tým Manchester United prostřednictvím své celosvětové platformy získávat velké finanční příjmy z různých zdrojů, včetně sponzoringu, merchandisingu, licenčnímu prodeji, nových médií a mobilních aplikací, vysílání sportovních přenosů a zápasů.

O společnosti Kohler Co.

Firma Kohler Co. Byla založena v roce 1873 a sídlí ve Spojených státech amerických, ve městě Kohler, ve státě Wisconsin. Je jednou z nejstarších a největších soukromých společností v Americe a má téměř 37 tisíc pracovníků. Společnost má po celém světě více než 50 výrobních míst a je jedničkou v oblasti návrhu, výzkumu a výroby kuchyňských a koupelnových doplňků, motorů a elektrických generátorů, luxusních truhlářských výrobků a dlaždic a také vlastníkem/provozovatelem dvou špičkových pětihvězdičkových ubytovacích a golfových kapacit ve městech Kohler (Wisconsin) a St. Andrews (Skotsko). Na golfovém hřišti Kohler’s Whistling Straits se v roce 2020 uskuteční slavný Ryder Cup. Více informací najdete na webových stránkách www.KohlerUnited.com

Přečtěte si zdrojovou verzi této zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20180712005392/en/

Kontaktní informace

Manchester United

Kate Lowe

+44 (0) 161 868 8427

kate.lowe@manutd.co.uk

nebo

Kohler Co.

Stephen Maliszewski

stephen.maliszewski@kohler.com

Zdroj: Manchester United

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Británie-reklama-trendy-fotbal-Manchester United

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Sport
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.