Dongfeng okouzluje svět svým vlastním příběhem

Haag (Nizozemí) 3. července 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

(PRNewsfoto/Dongfeng Motor Corporation)

(PRNewsfoto/Dongfeng Motor Corporation)

Po devíti měsících, zastávkách ve 12 hostitelských městech na 6 kontinentech a přeplutí 45 000 námořních mil byl regatový závod Volvo Ocean Race 2017-18 zakončen v Haagu v Holandsku. Tým Číny - „Dongfeng Race Team" proplul cílovou čárou jako první a vyhrál 11. etapu. Tento výsledek jej umístil na vrcholu celkového pořadí. Regatový tým „Dongfeng Race Team" přepsal historii a stal se prvním čínským týmem, který zvítězil v tomto závodě. Vítězství v mezinárodních regatách je pro čínský tým téměř zázrakem.

Dne 30. června uspořádala společnost Dongfeng Motor Corporation tiskovou konferenci na téma „Pás a cesta s vámi" v pavilonu týmu Dongfeng v jachtařské vesničce, aby vzdala hold hrdinům regatového týmů Dongfeng, kteří se triumfálně vrátili, a aby poděkovala přátelům ze všech oblastí života, kteří tým podporovali a sledovali jej.

„Dvojnásobnou účastí v tomto závodě jsme získali mnohem víc než jen jeho samotnou výhru. Tyto regaty jsou zkouškou fyzických omezení a vůle týmu. Přinášejí lidem vzrušující sportovní zážitek a zároveň propagují poznávání a vývoj jachtařské kultury. Růst regatového týmu Dongfeng Race je také živým mikrokosmem reformy a otevřenosti společnosti Dongfeng Motor Corporation a čínských státních podniků obecně." uvedl An Tiecheng, člen Stálého výboru a zástupce generálního ředitele společnosti Dongfeng Motor Corporation.

Závod Volvo Ocean Race je opravdu globální událostí, která zahrnuje čtyři oceány a 12 hostitelských měst na šesti kontinentech. Závod pokrývá vzdálenost 45 000 námořních mil a působí jako námořní hedvábná stezka na podporu moderní civilizace. Jako první čínská automobilová společnost, která aktivně reaguje na národní iniciativu „Pásu a cesty" (Belt and Road), bude společnost Dongfeng neustále zvát partnery z různých zemí, navazovat obchodní kontakty, provádět kulturní výměny a podporovat sdílení zdrojů a spolupráci pro vzájemný prospěch. Konference „Pás a cesta s vámi" (Belt and Road with You) se stala hlavním tématem povědomí značky Dongfeng. V průběhu závodu uzavřela společnost Dongfeng partnerství s téměř 20 známými společnostmi. Její otevřenost a inkluzivita přiláká více a více partnerů, aby se připojili k iniciativě a vybudovali komunitu společné budoucnosti.

Budování podniku světové třídy s globální konkurenceschopností je důležitou misí společnosti Dongfeng. Během uplynulých pěti let od doby, kdy byla poprvé představena iniciativa „Pásu a cesty", se společnost Dongfeng aktivně podílela na realizaci této iniciativy a aktivně prosazovala řadu mezinárodních projektů ve spolupráci s čínskými podniky v rámci společného úsilí „jít do světa". V roce 2017 dosáhla společnost Dongfeng výrazného růstu díky vývozu 65 000 vozidel za rok.

V rámci oslovování světa bude společnost Dongfeng vyprávět dobrý příběh a rozšiřovat čínskou kulturu svým vlastním způsobem.

Odkazy na fotografie: http://asianetnews.net/view-attachment?attach-id=315364

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/713996/Dongfeng_Race_Team.jpg

KONTAKT: pan Han, Tel: 86-10-88051148

Klíčová slova Nizozemsko-obchod-jachting-Dongfeng Motor Corporation

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Sport
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.