SON upozorňuje na zneužívání nájemců bytů Residomo

Praha 2. července 2018 (PROTEXT)

Tisková konference Sdružení nájemníků ČR (SON)

Tisková konference Sdružení nájemníků ČR (SON)

Ke zneužívání nájemců bytů společnosti Residomo dochází podle slov předsedy Sdružení nájemníků ČR (SON) Milana Taraby v souvislosti s postoupením údajných pohledávek nájemníků společnosti Arca Services, nyní pod názvem Serbina Consulting a.s. Sdružení se domnívá, že dochází ke zneužívání nájemců bytů, žádá o smírné řešení a ukončení smluv.

Serbina Consulting a.s. by se tak měla zdržet jakéhokoliv nakládání s údajnými pohledávkami nájemců, všechny dosud uzavřené smlouvy o postoupení pohledávek právně relevantním způsobem ukončit a další již neuzavírat.

Milan Taraba dále na tiskové konferenci v Praze uvedl, že SON bude dále s ministerstvem pro místní rozvoj spolupracovat na závazku urychleného přijetí zákona o sociálním bydlení a u developerů bude v rámci developerské výstavby uplatňovat podíl na obsazování bytů i sociálně slabšími domácnostmi.

Kontakt:

e-mail: tomas.nescak@stance.cz

Klíčová slova ČR-byty-SON

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Politika, veřejná správa a soudy

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.