Společnost JA Solar obdržela od agentury EUPD Research v Austrálii ocenění Top Brand PV Seal (Špičkový FV výrobek)

Peking 26. června 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost JA Solar Holdings Co., Ltd. (Nasdaq: JASO), jeden z největších světových výrobců vysoce výkonných solárních článků, dnes oznámila, že získala ocenění „Top Brand PV Seal 2018" od agentury EuPD Research v Austrálii.

Agentura EuPD Research je ve fotovoltaickém průmyslu velmi uznávaná. Na základě rozsáhlých průzkumů mezi společnostmi zabývajícími se fotovoltaickými instalacemi a koncovými uživateli v Austrálii uděluje agentura EuPD Research ocenění vynikajícím společnostem, kterým se dobře daří ve všech ohledech. Výsledky průzkumu mají silnou referenční hodnotu pro zákazníky, kteří vybírají vysoce kvalitní solární produkty. Od doby, kdy společnost JA Solar vstoupila na australský trh v roce 2013, získala řadu ocenění a příznivou zpětnou vazbu o svých vysoce výkonných produktech a vynikajícím zákaznickém servisu. Dodávky společnosti JA Solar se vždy umisťovaly na předních místech. V roce 2017 společnost JA Solar měla na solárním trhu v Austrálii 15,3% podíl.

Vysoce výkonné produkty PERC společnosti JA Solar, držitele patentu na technologii PERC, jsou na australském trhu dobře přijímány, zejména oboustranné moduly s dvojitým sklem a poločlánkové moduly PERC. Po mnoha letech úsilí vytvořila společnost JA Solar dlouhodobé vztahy s mnoha známými společnostmi v Austrálii.

Pan Cao Bo, viceprezident JA Solar, uvedl: „Společnost JA Solar založila v Austrálii pobočku v roce 2013. Zavedli jsme také místní prodejní a podpůrnou platformu, která zákazníkům poskytuje včasné, vysoce kvalitní a lokalizované služby. Při další expanzi na australském trhu bude společnost JA Solar pokračovat v modernizaci technologií a zlepšování servisních řešení, která umožní poskytovat jejím zákazníkům vysoce spolehlivé solární moduly a vynikající služby."

Dotazy z médií:

Xiaorui Sun

+86-10-6361-1888 x1698

bj.sunxr@jasolar.com

Klíčová slova Čína-energie-JA Solar Holdings

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.