Společnost Hanergy představila tenkovrstvé solární nabíječky a tenkovrstvé solární batohy budoucí generace

Šanghaj 16. června 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Tenkovrstvá solární nabíječka Hanergy (PRNewsfoto/Hanergy)

Tenkovrstvá solární nabíječka Hanergy (PRNewsfoto/Hanergy)

(PRNewsfoto/Hanergy)

Tenkovrstvé solární nabíječky, které poskytnou dobíjení kdekoliv a kdykoliv; Tenkovrstvé solární batohy, které uživatelům poskytnou bezproblémové mobilní dobíjení

Na výstavě spotřební elektroniky Asian Consumer Electronics Show (CES), která se konala v Šanghaji dne 13. června 2018, představila průkopnická nadnárodní společnost Hanergy zabývající se čistou energií dvě ze svých inovativních mobilních energetických řešení nové generace: tenkovrstvou solární nabíječku, mobilní generátor elektrické energie a úložné zařízení; a tenkovrstvý solární batoh, který je vybaven tenkovrstvými solárními panely pro nabíjení osobní elektroniky na cestách.

Jako jeden z hvězdných produktů společnosti Hanergy, přitáhla tenkovrstvá solární nabíječka na výstavě CES v Šanghaji velkou pozornost. Co se týká fyzického designu, tenkovrstvá solární nabíječka společnosti Hanergy působí svou technologickou vyspělostí, nabízí barvy v šedé (Digital Gray), zlaté (Gem Gold) a červené (Lady Rouge). Lehká forma volně skládané tenkovrstvé solární nabíječky poskytuje uživatelům pohodlné funkce, jako je například „spuštění jedním úchopem".

Díky své přední světové flexibilní tenkovrstvé solární technologii využívá tenkovrstvá solární nabíjecí sada společnosti Hanergy design s děleným tělem, který umožňuje standardně dobíjet i ve stínu a v prostředí se slabým světlem a nízkou teplotou. Nejedná se pouze o generátor elektrické energie. Tenkovrstvá solární nabíječka slouží také jako napájecí banka v reálném čase, vybavená kapacitou 5000 mAh. Tenkovrstvá solární nabíječka se také může bezdrátově připojit k více zařízením. Kromě toho je navržena tak, aby splňovala požadavky leteckého provozu, tato solární sada je povolena pro přenos na komerční letadla.

Tenkovrstvý solární batoh nové generace společnosti Hanergy je navržen s ohledem na potřeby mladé „připojené" generace. Ať už cestujete do zahraničí, pohybujete se v přírodě nebo jen ve městě, tenkovrstvý solární batoh umožňuje uživateli konstantní zdroj elektrické energie pro klíčovou elektroniku, jako jsou mobilní telefony a počítače. Namísto nošení mobilní nabíjecí sady nebo spleti nabíjecích kabelů, mohou uživatelé jednoduše připojit své zařízení k USB portům umístěným uvnitř tašky a na jedné straně popruhů.

Tenkovrstvý solární batoh kombinuje ještě větší kapacitu nabíjení a úspory energie s moderním designem, který je určen mládeži. Nový model má sportovní a elegantní vzhled, s pevným exteriérem pro ochranu zařízení uvnitř. Zatímco je extrémně odolný, nový tenkovrstvý solární batoh využívá také lehký a flexibilní mikročip Hanergy MiaSole, který konvertuje a ukládá sluneční energii během chůze venku. S tímto zásobníkem energie může uživatel dobíjet svá zařízení na cestách - například iPhone X může být nabit z 0 do 50 % během pouhých 75 minut.

„Jsme velmi potěšeni, že jsme uvedli náš tenkovrstvý solární batoh nové generace, o němž jsme přesvědčeni, že bude u spotřebitelů oblíbený pro jeho geniální integraci módního designu s ekologicky šetrnými tenkovrstvými solárními čipy," řekl prezident výroby společnosti Hanergy, Zheng Di. „Náš tenkovrstvý solární batoh bude vhodným řešením pro mladé lidi v naší stále mobilnější a síťově propojené společnosti, která potřebuje přístup ke svým zařízením po celou dobu."

Pan Zheng dále řekl, že uživatelé mohou také dobíjet batoh, když jsou uvnitř a bez slunečního svitu, protože uvnitř batohu je baterie.

Podle slov pana Zhenga budou nejnovější výrobky k dispozici v červnu v online obchodu Hanergy.

Spolu se svým tenkovrstvým solárním batohem a tenkovrstvou solární nabíječkou vyvinula společnost Hanergy impozantní řadu inovativních mobilních energetických řešení, která mění celosvětový průmysl s čistou energií.

O společnosti Hanergy

Hanergy, největší světová společnost zabývající se čistou energií, má komplexní řešení v oblasti čisté energie, která zahrnují hydroenergii, větrnou energii a solární energii. Od roku 2009 se společnost Hanergy zaměřuje na výzkum a vývoj v oblasti tenkovrstvých solárních článků a zavádí řadu produktů, včetně solárních střešních tašek, skládacích napájecích bank ze solárního papíru, solárních batohů, fotovoltaiky pro budovy, solárních silnic a mnoha dalších. S celosvětovým personálem čítajícím více než 16 000 zaměstnanců se společnost Hanergy věnuje poskytování čistých energetických řešení pro lepší život a udržitelný svět.

Kontakt pro média

Mark Lu

E-mail: LUFENG@hanergy.com

Tel.: +86 (10) 83914567, kl. 5259

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/706052/Hanergy_solar_paper_charger.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/706053/Hanergy_solar_powered_backpack.jpg

Klíčová slova Čína-energie-Hanergy

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.