Microsoft Office prochází obměnou

Redmond (Washington) 14. června 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Aktualizace s novým uživatelským prostředím budou pro zákazníky celosvětově vycházet v průběhu několika příštích měsíců

Od středy začne probíhat obměna nejpoužívanějšího produktivního výrobku na světě.

Ať už píšete dopis v aplikaci Word, spravujete rozpočet v aplikaci Excel nebo posíláte e-mail v aplikaci Outlook, Microsoft Office je pro lidi na celém světě místem, kam jít, když chtějí něco takového provést.

Počínaje dnešním dnem si miliony lidí, kteří používají Office doma a v práci, začnou všímat některých vítaných změn, které mají zajistit rovnováhu výkonu a jednoduchosti. Tyto aktualizace se týkají exkluzivně balíků služeb Office.com a Office 365 - vždy aktuálních verzí našich aplikací a služeb:

- Zjednodušené rozhraní ribbon. Nová, aktualizovaná verze rozhraní ribbon je navržena tak, aby pomohla uživatelům soustředit se na svou práci a přirozeně spolupracovat s ostatními. Lidé, kteří dávají přednost ponechání většího prostoru na obrazovce pro příkazy, budou stále schopni rozšiřovat stuhu na klasický třířádkový náhled.

- Nové ikony a barvy. V aplikacích začnete pozorovat nové ikony a barvy vytvořené jako škálovatelná grafika - takže se vykreslují ostrými a čistými čarami na obrazovkách jakékoli velikosti. Tyto změny jsou navrženy tak, aby modernizovaly design systému Office a usnadnily jeho přístupnost.

- Vyhledávání. Vyhledávání se stane mnohem důležitějším prvkem uživatelské zkušenosti, poskytne přístup k příkazům, obsahu a lidem. Při nulovém počtu vyhledaných výrazů jednoduše umístíte kurzor do vyhledávacího pole, což nabídne doporučení podporované systémem AI a aplikací Microsoft Graph.

Tyto designové změny se budou týkat následujícího:

- Zákazníci. Používáme inovační proces řízený zákazníky, který spoluvytváří návrh aplikací sady Office. Tento proces se skládá ze tří fází: počáteční výzkum a analýza zákazníků; koncepce a spoluvytváření; a validace a zdokonalení.

- Kontext. Zákazníci mají rádi výkon sady Office, ale nepotřebují všechny funkce ve stejnou dobu. Chceme, aby naše nové návrhy chápaly kontext, ve kterém pracujete, abyste se mohli soustředit na obsah své práce. To znamená, že na základě práce, kterou děláte, můžete nalézt nejdůležitější příkazy, které usnadňují připojení a spolupráci s ostatními.

- Kontrola. Uvědomujeme si, že zavedené dovednosti a rutina jsou velmi důležité - a způsob, jakým někdo používá aplikace, často závisí na konkrétních částech uživatelského rozhraní. Takže chceme dát koncovým uživatelům kontrolu, což jim umožní zapínat a vypínat významné změny v uživatelském rozhraní.

V průběhu uplynulého roku společnost Microsoft dokončila rozsáhlý výzkum zákazníků a strávila mnoho měsíců práce společně se zákazníky, aby dali směr změně designu. V důsledku toho budou mít zákazníci zjednodušené užívání a zároveň budou mít k dispozici plný výkon sady Office a charakteristiku designu, který je inkluzívnější. Umožní všem vytvářet, komunikovat a spolupracovat. Tým také zvýšil své zaměření nejen na to, co si lidé myslí o produktu, ale také na to, jak se cítí při jeho používání.

„Díky zpětné vazbě od tisíců osob jsme zjistili, že lidé nejpozitivněji reagují na pocit kontroly, produktivity a bezpečnosti," řekl Trish Miner, hlavní výzkumný pracovník pro design společnosti Microsoft.

Abychom zajistili, že i nadále budeme naslouchat, učit se se a rychle reagovat na zpětnou vazbu od zákazníků, společnost bude provádět průzkumy produktů, aby zjistila, jak funkce ovlivňují pocity lidí. „Dobrou zprávou je, že s tím, jak lépe rozumíme těmto vztahům mezi designem funkcí a tím, jak lidé vnímají jejich používání, můžeme vyvinout technologie, které jsou empatičtější," řekl Miner.

Obnova designu pro firemní zákazníky a spotřebitele začne probíhat v červnu. Další informace o novém designu sady Office naleznete na adrese https://www.microsoft.com/en-us/microsoft-365/blog/2018/06/13/power-and-simplicity-updates-to-the-office-365-user-experience/ .

Společnost Microsoft (Nasdaq „MSFT" @microsoft) umožňuje digitální transformaci pro éru inteligentního cloudu a inteligentní převahy. Jejím posláním je podporovat každou osobu a každou organizaci na této planetě, aby dosáhla vyšších cílů.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/24227/microsoft_corp_logo226_9217jpg.jpg

KONTAKT: Microsoft, vztahy s médii, WE Communications, (425) 638-7777, rrt@we-worldwide.com / Poznámka pro redaktory: Další informace, novinky a perspektivy od společnosti Microsoft naleznete na webu zpravodajského centra Microsoft News Center na adrese http://news.microsoft.com. Webové odkazy, telefonní čísla a tituly byly v době publikování správné, ale mohly se změnit. Pro další pomoc mohou novináři a analytici kontaktovat tým pro rychlou reakci společnosti Microsoft nebo jiné vhodné kontakty uvedené na stránkách http://news.microsoft.com/microsoft-public-relations-contacts.

Klíčová slova USA-počítače-Microsoft Corp.

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.