Právní zástupce z Washingtonu D.C. zastupující holding Czechoslovak Group (CSG) oznámil odstranění článku

Washington 12. června 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Právní zástupce z Washingtonu D.C. zastupující holding Czechoslovak Group (CSG) oznámil odstranění článku napsaného externím autorem Davidem Hursey z důvodu nepravdivých obvinění CSG, které postrádají věrohodnost

Lanny J. Davis, právní zástupce holdingu CSG, odsuzuje Hurseyho za falešná a hanlivá obvinění

Článek byl odstraněn z webu deníku The Daily Caller jako nevěrohodný

Uvádí dva další autory, Kristofera Harrisona na webech „Foreign Policy" a „American Thinker" a Chrise Yurka se dvěma články na webu „Real Clear Defense", kteří byli také nuceni opravit nebo úplně odstranit své články kvůli falešným obviněním vůči CSG

Právní zástupce Lanny J. Davis z Washingtonu D.C., který zastupuje holding Czechoslovak Group (CSG), poděkoval předním americkým zpravodajským webovým stránkám „The Daily Caller" za to, že ze svého webu odstranily příspěvek osoby, která se údajně jmenuje David Hursey, která zveřejnila falešná obvinění proti holdingu CSG. Redaktoři webu uznali „důvěryhodnost obav" společnosti CSG, které se týkaly pravdivosti tvrzení v článku o CSG. Odstranění příspěvku Hurseyho a uznání obav o důvěryhodnost Hurseyho webem Daily Caller lze nalézt na odkazu před tímto příspěvkem, který je nyní zcela odstraněn, na stránkách http://dailycaller.com/2017/11/10/putins-war-dogs-in-europe/

Pan Davis poukázal na to, že dvěma dalším údajným autorům, jmenovitě Kristofer Harrison a Chris Yurko, byly důvěryhodnými americkými tiskovými agenturami také odstraněny články, které obsahovaly pozoruhodně podobné nebo identické útoky na CSG, odkazy na obskurní jména a webové stránky a někdy i vzájemné odkazování na články, které byly nyní zcela opraveny nebo odstraněny.

Uvedl média, a zejména média v České republice, které také odstranily článek Hurseyho, stejně jako byly odstraněny články Harrisona a Yurka na následujících odkazech na webech Foreign Policy, American Thinker a Real Clear Defense:

Kristofer Harrison -- odstranění a opravy: http://foreignpolicy.com/2018/03/16/putin-is-poisoning-prague/ ; https://www.americanthinker.com/blog/2018/05/swampy_speeches_for_overseas_oligarchs.html (zcela odstraněno, po prohlášení webu American Thinker: „Tento článek byl stažen z důvodu obsaženého falešného prohlášení.) Web American Thinker se omlouvá holdingu CSG Group ... za chybu."

Chris Yurko: články z 21. května 2018 - a 17. července 2017: https://www.realcleardefense.com/articles/2017/05/02/from_czechia_with_love_111286.html

https://www.realcleardefense.com/articles/2017/07/17/the_czech-russian_arms-trade_connection_111801.html

„Tento článek byl z našeho webu odstraněn z důvodu obav spojených s autenticitou autora článku. Autenticitu autorů a jejich obsah bereme vážně a budeme tak činit i v budoucnu."

O holdingu CZECHOSLOVAK GROUP

CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) je holding navazující na tradici československého průmyslu, který podporuje a dále rozvíjí aktivity tradičních českých a slovenských společností v oblasti civilní i obranné průmyslové produkce. Jeho portfolio zahrnuje výrobu a prodej strojírenských produktů pro automobilový, železniční, letecký či hodinářský průmysl, dále výrobu speciálních vozidel, terénních nákladních automobilů, zbraní a zbraňových systémů či munice. Skupina klade silný důraz na kvalitu svých produktů a služeb a na exportní aktivity. S produkty společností holdingu se lze setkat na všech kontinentech a počet jeho zákazníků se nestále rozrůstá. Podniky holdingu CZECHOSLOVAK GROUP zaměstnávají více než 8000 osob a v roce 2017 vygenerovaly tržby v hodnotě 25 miliard CZK (přibližně 1 miliarda EUR).

S dalšími dotazy můžete kontaktovat: Eleanor McManus 202-460-1451, Trident DMG

Klíčová slova USA-média-zbraně-Putin-Czechoslovak Group

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Politika, veřejná správa a soudy
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.