Připravte vaši pleť na léto, bílkovina kolagen je při slunění nepostradatelná

Praha 6. června 2018 (PROTEXT)

Opálená bronzová pokožka sluší snad každé ženě. Ale jen do doby, než místo vytoužené snědé pokožky objevíme v zrcadle tmavé "skvrny na kráse" - pigmentové skvrny. Ty vznikají nadměrnou produkcí kožního pigmentu (melaninu) a jsou postrachem žen všech věkových kategorií.

Bioaktivní mořský kolagen, tato bílkovina mládí, může s pigmentovými skvrnami výrazně pomoci, jak v prevenci, tak i při zesvětlování již existujících skvrn. Kolagen má celou řadu pozitivních účinků přímo na kůži, jak na pleť, tak i na její vnitřní vrstvy. Díky svým pozitivním vlastnostem našel kolagen široké uplatnění zejména v kosmetice. Zázraky sice nikdo nedokáže, ale kolagen vám může pomoci vyřešit celou řadu nepříjemných problémů s pokožkou.

Inca Collagen ve formě prášku rozpustného ve vodě, je ideálním doplněním této významné stavební bílkoviny pro naše tělo. Pokud dodáte tělu bioaktivní kolagen, napomůžete obnově a regeneraci kolagenových vláken v tkáních, a tím výrazně podpoříte nejen „boj“ s pigmentovými skvrnami. Inca Collagen je navíc nejpodobnější kolagenu lidskému, a proto s ním umí tělo výborně pracovat a využije ho přesně tam, kde je třeba. Kromě boje s pigmentovými skvrnami je kolagen znám také pro své omlazující účinky - vyhladí drobné vrásky, zvýší elasticitu pokožky a intenzivně hydratuje. Ostatně tvoří téměř 30 % bílkovin lidského organismu a více než 70 % bílkovin kůže!

Kolagen dnes naleznete v mnoha kosmetických přípravcích. Nejlepší je dodat jej tělu zevnitř, ideálně v takové formě, která je mu nejbližší.

"Kolagen je třeba konzumovat v jakékoliv věku. Kolagen se nám projevuje v krásné tváři. Ale abyste si takovou krásnou tvář zachovali a nedošlo k rychlé degradaci kolagenu, což se projevuje zhoršenou kvalitou kůže, nehtů, vlasů, i zhoršenou kvalitou nervově-svalové tkáně, je třeba kolagen tělu dodávat. Kolagen je potřebný v každém věku," vysvětluje Dr. Holoubek.

Inca Collagen je na našem trhu skutečně výjimečný. Díky svým unikátním vlastnostem výrazně ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci v našem těle, příznivě působí na lidský organismus a zajišťuje pokožce, vlasům i nehtům optimální stupeň výživy. Díky svým vlastnostem, které jsou nejvíce podobné kolagenu lidskému, se navíc snadno vstřebává a má rychlý nástup účinku.

Kolagen napomáhá hydrataci pleti, čímž vyrovnává její strukturu a také sjednocuje její tón. Užíváním kolagenu vaše pleť získá vlastnosti, kvůli kterým si mnoho z nás kupuje drahé krémy, které slibují zázraky téměř na počkání, podstupuje různá kosmetická ošetření, která ale nemají vždy pozitivní a očekávaný výsledek.

Inca Collagen seženete v každé lékarě nebo na www.incacollagen.cz.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=bLJfcV8Tk3A&t=0s&index=7&list=PLi4Oisdfu80Ne1taBdOQM_tad1RDWi4O8

Klíčová slova ČR-kosmetika-zdraví-slunce-kolagen-Inca Collagen

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Služby, cestovní ruch
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.