PROTEXT VIDEO: TK FSV UK na téma Skrytá reklama a děti

ČTK bude v servisu PROTEXT VIDEO v pondělí 14. května od 13:00 vysílat živě video z tiskové konference katedry marketingové komunikace a public relations Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy na téma Skrytá reklama - dokáží děti rozpoznat sponzorované obsahy na sociálních médiích? Vedoucí katedry Denisa Hejlová představí výsledky výzkumu veřejného mínění, které zpracovala pro FSV UK agentura IPSOS, a vlastní výzkum dětí ze základních škol. Na výzkumu a jeho prezentaci se podílejí i studenti katedry marketingové komunikace a public relations.

Zasíláme Vám kód přenosu pro vložení do webových stránek, který mohou použít všichni uživatelé bez omezení.

<iframe id="ls_embed_1526047912" src="https://livestream.com/accounts/17590784/events/8200872/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=false&defaultDrawer=&autoPlay=true&mute=false" width="640" height="360" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen>

Klíčová slova ČR-školy-média-reklama-děti-Praha-14.5.-UPOZORNĚNÍ-VIDEOSTREAM

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.