Cristiano Ronaldo představil nový animovaný seriál „STRIKER FORCE 7" vzniklý v partnerství se společnostmi Graphic India a VMS Communications

Los Angeles 10. května 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

(PRNewsfoto/Graphic India)

(PRNewsfoto/Graphic India)

- Největší sportovní hvězda na světě vytváří pro své fanoušky zábavu nového charakteru, která bude rozvinuta na mnoha mediálních platformách -

Cristiano Ronaldo, přední světový sportovec, dnes oznámil své partnerství s předním producentem grafických románů a animovaných filmů společností Graphic India, která se zaměřuje na vytváření globálních superhrdinů, a se společností VMS Communications působící v oblasti mobilního digitálního marketingu a správy obsahu, aby společně vytvořili zábavu nového charakteru seriál STRIKER FORCE 7 sestávající z animací, komiksů, publikování, her a digitálního obsahu. Dohodu zajistila přední sportovní agentura Polaris Sports.

„Vždy jsem byl fanouškem superhrdinů a jsem nadšený, že mohu pomoci vytvořit tuto novou animovanou sérii," uvedl Cristiano Ronaldo. „Stejně jako fotbal spojuje kultury a lidi po celém světě, domnívám se, že skvělé animované postavy a hrdinové mohou dělat totéž, a proto jsem rád, že mohu spojit vášeň pro fotbal se superhrdiny prostřednictvím tohoto projektu a sdílet ji se svými fanoušky."

„Cristiano Ronaldo inspiroval miliony lidí po celém světě svým odhodláním, etikou práce a svou velkolepou hrou. CR7 je opravdovým superhrdinou své generace a seriál Striker Force 7 vytvoří tým postav z celého světa (a další), které reprezentují rozmanitost a vstřícnost milionů jeho fanoušků," dodal Sharad Devarajan, spoluzakladatel a producent nové série a generální ředitel společnosti Graphic India.

„S Christianem a společností Polaris Sports spolupracujeme již více než pět let a nemůžeme si přát lepší partnery. Christianovo jméno je synonymem profesionality, odhodlání a úspěchu. Proto inspiruje miliony lidí po celém světě. Nejsledovanějším sportovcem v sociálních médiích se nestal náhodou, takže vytvoření animované série s opravdovou ikonou, jako je Cristiano, pro nás bylo jasnou volbou," poznamenal Diego Guarderas, provozní ředitel společnosti VMS Communications.

Animovaný seriál byl vytvořen Cristianem a Devarajanem, kteří budou výkonných producenty tohoto seriálu spolu s Diego Guarderasem ze společnosti VMS Communications, týmem agentury Polaris Sports a Jeevanem J. Kangem, kreativním ředitelem (EVP) společnosti Graphic a také vedoucím designérem postav.

Další informace o datech vydání animované série se objeví brzy a fanoušci mohou sledovat aktualizace na webových stránkách www.strikerforce7.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/689332/STRIKERFORCE7_CRISTIANO_01.jpg

KONTAKT: press@graphicindia.com

Klíčová slova USA-zábava-film-reklama-lidé-fotbal-Graphic India

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Sport
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.