Kaufland za 50 haléřů?

Praha 9. května (PROTEXT)

7. až 9. května se Kaufland rozhodl prodávat tradiční český rohlík za cenu 50 haléřů! Rohlík se tak dostal za hranice ceny neekonomické, nenákladové, nemravné. Za tuhle cenu žádný pekař nedokáže rohlík upéct!

Český rohlík má mnohem vyšší hodnotu!

Mnoho let upozorňujeme, že náklady na výrobu českého pečiva jsou mnohem vyšší, než za jaké je od nás vykupují obchodní řetězce. Kaufland touto akcí dělá ze zákazníků hlupáky, protože jim nabízí tradiční český výrobek za ostudnou cenu. Proč Kaufland říká zákazníkům, že hodnota rohlíku je 50 haléřů, když to není pravda?

Chce Kaufland skutečně zničit české pekaře?

Máme si skutečně myslet, že Kaufland se rozhodl zničit českou pekařinu? Proč by to dělal, "z lásky k Česku"? Nebo proto, že chce připravit půdu pro zahraniční firmy, které nepečou, ale rozpékají? V České republice dosud funguje cca 700 pekáren, které zaměstnávají cca 20.000 lidí. Kolik z nich donutí Kaufland zkrachovat, kolik lidí přijde kvůli nekalým obchodním praktikám o místo?

Naši pekaři

Kontakt:

Naši pekaři - názorová platforma a hnutí poctivých českých a moravských pekařů

e-mail: drizal@svazpekaru.cz

Klíčová slova ČR-potraviny-trh-pečivo-Naši pekaři-Pekař a cukrář

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.