Spárujte (se) s Weber

Praha 4. května 2018 (PROTEXT)

Weber, výrobce a dodavatel špičkových stavebních materiálů, uvádí na trh novou spárovací maltu webercolor premium pro spárování bez fleků. V rámci tohoto uvedení je připravena prodejní akce s názvem Spárujte (se) s Weber.

Za nákup jedné celé krabice nové spárovací hmoty webercolor premium zákazník získá limitovanou edici praktického plastového kbelíku weber (7 lt).

Výhody spárovací malty webercolor premium:

- Barevné spáry bez fleků

- Pro spáry bez plísní a řas

- Odpuzuje vodu

- Odolná a stálobarevná

- 17 barevných odstínů

Spárovací malta webercolor premium je opatřena dvěma unikátními technologiemi:

PROTECT3(R): hygienická, cementová spára, s vysokou odolností vůči bakteriím, plísním a řasám díky speciálnímu složení s přísadami na bázi iontového stříbra.

PURE-CLEAN(R): cementová spára je velmi odolná vůči skvrnám díky kombinaci speciálních vodoodpudivých přísad, které vytvářejí povrchovou ochranu vyzrálé vrstvy. Tímto způsobem nejen chrání spáru, ale také umožňuje snadné a rychlé čištění i agresivních skvrn (káva, víno, kečup atd.).

Kontakt:

Monika Ruffrová

divize Weber Saint-Gobain Construction Products CZ, a.s.

Radiová 3; 102 00 Praha 10

T: 272 701 137; F: 272 701 138; E: monika.ruffrova@weber-terranova.cz

www.weber-terranova.cz

Něco o Weber:

je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních fasádních a zateplovacích systémů, štukových, tepelně izolačních a sanačních omítek, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, technických malt a hydroizolacích a lepidel na obklady a dlažby.

Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie, založené na nejvyšších technických požadavcích.

Klíčová slova ČR-stavebniny-firmy-Weber Saint-Gobain-Lena Chemical

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.