Studio Jam City spouští hru Harry Potter: Hogwarts Mystery (Harry Potter: Tajemství Bradavic) v obchodech App Store a Google Play

Los Angeles 27. dubna 2018 (PROTEXT/BusinessWire)

Nová mobilní hra umožňuje hráčům prožít magii Školy čar a kouzel v Bradavicích z první ruky v roli studentů

Jam City, studio pro vývoj her pro mobilní zařízení se sídlem v Los Angeles, dnes oznámilo, že novou mobilní hru Harry Potter: Hogwarts Mystery si nyní zájemci mohou stáhnout v obchodech App Store a Google Play. Hru vytvořilo studio Jam City ve spolupráci s divizí Interactive Entertainment společnosti Warner Bros.. Hra Harry Potter: Hogwarts Mystery je první hrou pro mobilní zařízení ve které si hráči vytváří svou vlastní postavu a prožívají život jako studenti v Bradavicích. Hra je spuštěna pod značkou Portkey Games společnosti Warner Bros. Interactive Entertainment. Tato značka je určená pro vytváření mobilních a video herních zážitků, které umožňují hráčům být v centru vlastního dobrodružství inspirovaného originálními příběhy J. K. Rowlingové.

„Existuje jen velmi málo okamžiků, kdy společnost zaměřená na mobilní zábavu má šanci skutečně přenést magii do reálného světa a jsme velmi rádi za to, jak skvělou odezvu už hra získala od fanoušků Harryho Pottera na celém světě,“ řekl Chris DeWolfe, spoluzakladatel a generální ředitel studia Jam City. „My ve studiu Jam City pracujeme pilně na tom, aby každý aspirující kouzelník nebo čarodějnice mohli prostřednictvím svých chytrých telefonů a tabletů vstoupit do Bradavic a začít svou magickou cestu.“

Příběh Harry Potter: Hogwarts Mystery je zasazen do osmdesátých let. Ve hře hráči prochází Bradavicemi jako studenti a vstoupí do jedné ze čtyř kolejí. Hráči budou mít možnost vytvářet a aktualizovat personalizované postavy pomocí systému úpravy avatarů, osvojit si arzenál kouzelnických dovedností a navazovat vztahy s ostatními studenty. Budou mít šanci stát se mistry v přípravě lektvarů pod Snapovým kritickým okem nebo se přeměňovat s profesorkou McGonagallovou. Kromě interaktivních kouzel je součástí hry speciální systém, ve kterém výběr příběhu ovlivňuje celou část hry.

„To, že jsem se mohla podílet na tvorbě mobilní hry Harry Potter: Hogwarts Mystery udělalo velkou radost mým vnoučatům," řekla Dame Maggie Smithová, která namluvila ve hře profesorku McGonagallovou.

Hráčům se představí také některé originální postavy hry jako například Penny, oblíbená expertka na lektvary v Mrzimoru, Tulipa, vtipálek a rebelka z Havraspáru, a Merulu s temnou minulostí ze Zmijozelu. Jak hráči rozplétají tajemství Bradavic, budou objevovat známá místa jako například Příčnou ulici (Diagon Alley) a Prasinky (Hogsmeade).

Hru Harry Potter: Hogwarts Mystery je možné hrát zdarma a je k dispozici NYNÍ na mobilních zařízeních prostřednictvím App Store a Google Play. Další podrobnosti o hře Harry Potter: Hogwarts Mystery a možnost spojení s dalšími fanoušky Harryho Pottera naleznete na stránkách www.facebook.com/HPHogwartsMystery/, www.twitter.com/HogwartsMystery, a pro další informace stránky www.HarryPotterHogwartsMystery.com/.

O studiu Jam City:

Společnost Jam City je světová jednička v oblasti mobilní zábavy, která poskytuje společenské herní zážitky milionům hráčů po celém světě. Jam City založili v roce 2010 bývalí spoluzakladatelé společnosti MySpace Chris DeWolf, Aber Whitcomb a Josh Yguado, bývalý výkonný manažer společnosti 20th Century Fox. Jam City je významným tvůrcem populárních a špičkových her, mezi jinými titulů Cookie Jam (vítěz Facebookové soutěže „Hra roku“) a Panda Pop. Jam City spolupracuje s Hollywoodem a vyvinula napínavé, výpravné hry pro mobilní zařízení s poutavým příběhem založené na kultovních značkách jako je Harry Potter, Family Guy, Marvel Avengers a Futurama. Jam City zaměstnává 500 lidí ve studiích v Los Angeles, kde sídlí ředitelství, v San Francisku, San Diegu, Seattlu a Buenos Aires. Tým společnosti Jam City je známý pro vynikající kreativní výsledky a technologickou modernizaci v klíčových oblastech jako jsou například stavba příběhu, věda o datech a informace o uživatelích.

O divizi Interactive Entertainment společnosti Warner Bros:

Warner Bros. Interactive Entertainment, divize společnosti Warner Bros. Home Entertainment, Inc., je přední světový vydavatel, autor, poskytovatel licencí a distributor zábavného obsahu pro interaktivní prostor na všech platformách, včetně konzolí, kapesních, mobilních a PC her pro vlastní tituly i herní tituly třetích stran.

O značce Portkey Games:

Značka Portkey Games divize Interactive Entertainment společnosti Warner Bros., je nová značka určená pro vytváření mobilních a video herních zážitků v kouzelnickém světě Wizarding World, které umožňují hráčům, aby byli v centru svého vlastního dobrodružství inspirovaného originálními příběhy J.K. Rowlingové. Hráči her Portkey Games mají možnost zvolit si vlastní příběh a vstoupit do kouzelnického světa a prožívat nové a jedinečné věci. Značka vznikla proto, aby přinesla hráčům a fanouškům nové herní zážitky, které jim umožní nechat se pohltit kouzelnickým světem, kde si mohou vytvářet svůj vlastní kouzelný příběh.

O sérii příběhů Harry Potter:

Harry Potter je nadále globálním fenoménem. Každá ze sedmi knih autorky J. K. Rowlingové překonala rekordy prodeje, přičemž dosavadní řada se prodala na světě ve více než 500 milionů kopiích a byla přeložena do 80 jazyků. Filmy s Harry Potterem, které vyrobila společnost Warner Bros. Pictures, vydělaly celosvětově více než 7,7 miliardy USD a učinily tak filmy s Harry Potterem nejziskovější filmovou franšízou v historii.

Software HARRY POTTER: HOGWARTS MYSTERY © 2018 Jam City, Inc. vyvinutý společností Jam City. Jam City® a logo Jam City jsou registrované a/nebo neregistrované ochranné známky společnosti Jam City, Inc. Publikační práva WIZARDING WORLD, HARRY POTTER a FANTASTIC BEASTS © jsou ochrannými známkami J. K. Rowlingové. Postavy, jména a indicie související s tituly PORTKEY GAMES, HARRY POTTER: HOGWARTS MYSTERY, WIZARDING WORLD, HARRY POTTER a FANTASTIC BEASTS jsou ochrannými známkami společnosti Warner Bros. Entertainment Inc. Všechna práva vyhrazena.

WB GAMES LOGO, WB SHIELD: TM & © Warner Bros. Entertainment Inc. (s18)

Poznámka vydavatele:

• Podpůrné materiály ke hře Harry Potter: Hogwarts Mystery, si můžete stáhnout na stránkách https://app.box.com/v/HPHogwartsMystery-Assets

• Pokud si chcete prohlédnout nebo vložit novou upoutávku ke hře Harry Potter: Hogwarts Mystery, navštivte: https://youtu.be/ehixbGzOZ_M

60 VTEŘINOVÁ VIDEO TISKOVÁ ZPRÁVA - VIDEO VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ

• VNR 60 FINAL (stažení přes Hightail): https://spaces.hightail.com/receive/U9rhF6TuD5

• VNR 60 (stažení přes Dropbox): https://www.dropbox.com/s/z0yplfmctvzcole/4036%20Harry%20Potter%20VNR%2060%20v7.mp4?dl=0

• 60 vteřinová video tisková zpráva (YouTube): https://www.youtube.com/watch?v=zp8wk6IMAUs&feature=youtu.be

90 VTEŘINOVÁ VIDEO TISKOVÁ ZPRÁVA - VIDE O VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ

• VNR 90 FINAL (stažení přes Hightail): https://spaces.hightail.com/receive/SkqfFtLpMA

• VNR 90 (stažení přes Dropbox): https://www.dropbox.com/s/6if8b0tdzb8c8bt/4032%20Harry%20Potter%20VNR%2090%20v7.mp4?dl=0

• 90 vteřinová video tisková zpráva (YouTube): https://www.youtube.com/watch?v=nvivyi6D6U0&feature=youtu.be

DOPLŇUJÍCÍ VIDEO MATERIÁLY (B-ROLL PACKAGE) - VIDEO VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ

• EPK (stažení přes Hightail): https://spaces.hightail.com/receive/34AYAaC1zE

• EPK (stažení přes Dropbox): https://www.dropbox.com/s/3w1kc5qixie7kwt/4031%20Harry%20Potter%20EPK%20v7.mp4?dl=0

• EPK (YouTube): https://www.youtube.com/watch?v=onmEX8FFkj0&feature=youtu.be

Kontakty:

Kontakt pro média:

Jam City

Sarah Ross, 310-924-1404

sarahr@jamcity.com

nebo

Kenny Johnston, 602-999-1890

KJohnston@jamcity.com

nebo

ONE PR Studio (pro Jam City v USA)

Kjell Vistad | Gilberto Williams-Gamboa

510-893-3271

jamcity@oneprstudio.com

Zdroj : Jam City

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-počítače-zábava-hry-Jam City

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.