Společnost Risen Energy, čínský výrobce fotovoltaických modulů, byla výzkumnou agenturou EuPD Research jmenována jednou z nejlepších značek PV modulů na světě

Ning-Po (Čína) 24. dubna 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Risen Energy Co., Ltd., přední výrobce čínských fotovoltaických panelů, nedávno oznámila, že byla přední evropskou výzkumnou agenturou EuPD Research jmenována jednou z nejvýznamnějších světových značek fotovoltaických modulů v roce 2018. Toto jmenování demonstruje, že se společnost Risen Energy stala jedním z nejvýznamnějších dodavatelů fotovoltaických modulů na celém světě, daleko před svými konkurenty.

Výzkumná agentura EuPD Research, celosvětově známá pro poskytování předních informací o trhu v oblasti udržitelného podnikání, se stala barometrem globálního fotovoltaického průmyslu. Společnost EuPD Research na základě rozsáhlého a hloubkového výzkumu výrobců fotovoltaických panelů a koncových uživatelů na celém světě vyhodnocovala řadu značek fotovoltaických modulů z celého světa, mezi nimiž společnost Risen Energy vynikla pro své vysoce kvalitní moduly a globální spokojenost zákazníků.

Společnost Risen Energy přisuzuje vysokou kvalitu svých modulů přísné kontrole každého detailu v celém výrobním procesu, kromě neustálé inovace v oblasti pokročilých technologií, což je základní prvek konkurenceschopnosti firmy, který jí pomohl vytvořit stopu na mezinárodních trzích.

Se silnou kompetencí v oblasti technologického výzkumu a vývoje, stejně jako v provozní oblasti, společnost Risen Energy dosahovala na mezinárodních solárních trzích v posledních letech neustále vynikajících výsledků. Je třeba poznamenat, že společnost se dle Zprávy o triatlonové konkurenceschopnosti fotovoltaických podniků z roku 2017, kterou vydal přední poskytovatel informací společnost PHOTON Consulting, řadí mezi nejvýznamnější solární podniky v celosvětovém měřítku z hlediska financování.

KONTAKT: Tina Feng, +86-574-5995-3077, tina@risenenergy.com

Klíčová slova Čína-energie-Risen Energy

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.