Společnost Karate Combat představuje první ligu plnokontaktního karate

New York 10. dubna 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Více než 100 světových špičkových karatistů bude soutěžit v exotických lokalitách a prostřednictvím streamu je budete moci sledovat na webu Karate.com

Společnost Karate Combat dnes oznámila zahájení nové profesionální ligy bojových sportů, která přenese bojové umění karate do budoucnosti. Boj je plnokontaktní, s pravidly vyvinutými odborníky bojových umění. Zápasy Karate Combat mohou fanoušci sledovat po připojení prostřednictvím World's Gateway to Karate na webových stánkách KARATE.com a značkových aplikací iOS a Android.

Společnost Karate Combat podepsala smlouvy s více než 100 špičkovými karatisty ze 30 zemí, včetně Elhadji Ndoura z USA, Achrafa Ouchena z Maroka, Dionicia Gustava z Dominikánské republiky, Davyho Dony z Francie, George Tzanose z Řecka a Rafaela Aghayeva z Ázerbájdžánu.

Předsezónní událost společnosti s názvem Karate Combat: Genesis se konala v únoru v Budapešti a všechny zápasy jsou nyní na vyžádání přístupné ke shlédnutí. První živě vysílaná akce s názvem Karate Combat: Inception se uskuteční v Miami Beach 26. dubna, v květnu v Dubaji následuje souboj karatistů USA a Íránu a v roce 2018 další akce v Aténách, Las Vegas, Hongkongu a Tokiu.

Karate Combat je moderní sportovní zážitek optimalizovaný pro digitální a mobilní spotřebu. Liga bude historicky poprvé představovat biometrické údaje, údaje o výživě, tréninku a DNA v reálném čase prostřednictvím vlastního interaktivního displeje Heads-Up, který poskytne fanouškům nevídaný přehled o skrytých silných a slabých stránkách všech karatistů.

"Karate je zpět! Přibližně 50 milionů Američanů se v určitém okamžiku svého života setkalo s karate, při ještě větším zájmu po celém světě, nicméně žádná profesionální liga neexistuje," řekl Michael DePietro, generální ředitel společnosti Karate Combat.

Webové stránky KARATE.COM jsou hlavní branou pro distribuci obsahu prostřednictvím zcela vlastněných a provozovaných platforem společnosti Karate Combat, včetně mobilních aplikací. Události a obsah budou k dispozici také prostřednictvím různých digitálních, televizních a OTT prodejen po celém světě, včetně globální aplikace FITE, YouTube, Twitch, Fight Network, Facebook, Rumble, Titan Channel a Dailymotion.

Sledujte nyní na www.karate.com/

O společnosti Karate Combat

Karate Combat je přední značkou karate, která provozuje profesionální ligu plnokontaktního karate, prodej sportovního vybavení a celosvětovou síť Dojo. Společnost se snaží rozvíjet tradiční sport karate prostřednictvím webových stránek KARATE.com, brány World Gateway to Karate a značkových mobilních aplikací. Společnost sídlí v New Yorku se satelitními kancelářemi v Calabasasu v Kalifornii a Budapešti. Pro více informací navštivte webové stránky www.karate.com.

Kontakt pro média:

Owen Phillips, Owen@karate.com

Karate_Combat_Logo

Video - https://www.youtube.com/watch?v=q0dVLdIn7vo

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/662439/Karate_Combat_Logo.jpg

Klíčová slova Sport-karate-zajímavosti-Karate Combat

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Sport

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.