Liga profesionálních bojovníků PFL oznámila dohodu s Markem Burnettem a MGM Television

Washington (USA) 31. března 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

(PRNewsfoto/Mark Burnett MGM Television,Pro)

(PRNewsfoto/Mark Burnett MGM Television,Pro)

(PRNewsfoto/Mark Burnett MGM Television,Pro)

PFL jmenovala Marka Burnetta členem Poradní rady

Liga profesionálních bojovníků (PFL), jediná významná světová liga smíšených bojových umění, dnes oznámila, že zahajuje spolupráci s Markem Burnettem, prezidentem společnosti MGM Television Group & Digital a společností MGM Television, aby vyvíjeli a produkovali nový obsah a programy pro nadcházející sezónu PFL. Společnost MGM a pan Burnett (Survivor, The Voice, Shark Tank, The Contender) se stanou investory PFL a pan Burnett byl osobně jmenován do poradní rady. Ligová sezóna PFL 2018 debutuje 7. června a skládá se z 11 akcí vysílaných živě na kanálech NBC Sports Network a Facebook Watch.

Liga profesionálních bojovníků je první organizací, která vůbec poprvé představila MMA (smíšená bojová umění) jako skutečný sport s jednotlivými bojovníky, kteří se účastní pravidelné sezóny, play-off „vítěz postupuje" a mistrovství světa na závěr sezóny. Nové partnerství s MGM Television přinese vysílání nekódovaných programů a krátkodobý obsah pro multiplatformní distribuci PFL, která je navržena tak, aby maximalizovala spolupráci s 300 miliony fanoušků MMA po celém světě. Počáteční nekódovaná série zapojí fanoušky do každodenního života bojovníků a představí paralelní turnaj, jehož vítěz vyhraje účast v play-off ligy PFL.

"Jsme nadšeni, že jsme uzavřeli partnerství s televizí MGM a Markem Burnettem," řekl Peter Murray, generální ředitel ligy PFL. "Markova kreativní vize pro poskytování inovativního živého obsahu patří k absolutní špičce, kterou může průmysl nabídnout - a to je přesně to, co přineseme fanouškům MMA v této sezóně."

Začátkem tohoto roku liga PFL oznámila exkluzivní dohody o multiplatformní distribuci pro sezónu 2018 se společnostmi NBC Sports Group a Facebook. NBC Sports Group vytvoří exkluzivní franšízu zápasů PFL živě vysílaných ve čtvrteční večery, která bude vysílat živě sedm akcí pravidelné sezóny v hlavním vysílacím čase, výlučně na kanálu NBCSN, a to od 7. června do konce srpna.

"Není žádným tajemstvím, že publikum MMA se rychle rozrůstá a PFL má obrovskou globální působnost. Jako nadšenci inovace v televizním průmyslu mi velmi záleží na růstu a vizi ligy PFL a nyní nadešel čas, aby se tento sport prováděl v ligového formátu," řekl pan Burnett. „Vyzdvihují tento sport zcela novým způsobem a těším se, že budu součástí tohoto dění."

Kromě živě vysílaných akcí bude vývojová dohoda obsahovat program PFL „Za co bojujete?", který přináší divákům krátký digitální a společenský obsah a představí každodenní životy a příběhy bojovníků a který má pomoci vytvářet online komunity fanoušků PFL a zapojovat fanoušky, bojovníky a talentované hvězdy vysílání PFL. Diváci mohou sledovat sportovce PFL prostřednictvím řady krátkých původních dokumentů, jako například "Top 10 týdne", Cesta do finále, 24:7: Život bojovníka a Kamery "V tělocvičně".

"Liga PFL je potěšena, že může spolupracovat s Markem Burnettem, inovátorem a ikonou, která vynalezla a zdokonalila nekódovanou televizi," řekl Donn Davis, spoluzakladatel a předseda představenstva ligy PFL. "PFL mění sport MMA a 7. červen, začátek sezóny roku 2018, přinese fanouškům stejné vzrušení a reakci „hej, to jsem nikdy neviděl", kterou zažili, když debutoval Survivor a vstoupil do nové éry televize."

O LIZE PROFESIONÁLNÍCH BOJOVNÍKŮ

Liga profesionálních bojovníků přináší poprvé sportovní formát MMA v pravidelné sezóně, s play-off a šampionátem. Liga PFL byl založena společně Donem Davisem, Russem Ramseyem a Markem Leschlym a je podporována obchodními giganty z oblasti sportu, médií a technologií. Liga profesionálních bojovníků zakoupila provoz zápasů a infrastrukturu akcí od asociace Světové série zápasů (WSOF) a svou první sezónu zahájí v červnu 2018 na kanálech NBC Sports Network a Facebooku. Další informace naleznete na webových stránkách www.PFLmma.com.

O SPOLEČNOSTI METRO GOLDWYN MAYER

Metro Goldwyn Mayer (MGM) je přední zábavní společnost zabývající se výrobou a distribucí filmového a televizního obsahu na všech platformách. Společnost vlastní jednu z nejbohatších knihoven filmu a televizního vysílání na světě, stejně jako prémiovou placenou televizní síť EPIX, která je k dispozici v celých Spojených státech prostřednictvím kabelových, satelitních, telekomunikačních a digitálních distributorů. Dále společnost MGM investuje do mnoha jiných televizních kanálů, digitálních platforem a interaktivních podniků a vyrábí prémiový krátký obsah pro distribuci. Více informací naleznete na webových stránkách www.mgm.com.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/660620/MGM_Logo.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/660619/Professional_Fighters_League_Logo.jpg

KONTAKT: clareanne@frankpublicity.com

Klíčová slova USA-média-sporty-bojové-Mark Burnett MGM Television

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Sport
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.