Osobní kontakt s odborníky na výstavě STAVÍME, BYDLÍME je k nezaplacení

Uherské Hradiště 28. března 2018 (PROTEXT)

Proto přijďte na stavební výstavu STAVÍME, BYDLÍME do Městské sportovní haly v Uherském Hradišti v pátek 6. dubna od 9 do 18 h a v sobotu 7. dubna od 9 do 17 h. Využijte jedinečné možnosti porovnat různé nabídky na rekonstrukci či stavbu domu nebo vylepšení vaše stávajícího bydlení. Prohlédněte si expozice více než 50 firem a poslechněte si desítku přednášek na zajímavá témata. A to vše zdarma.

Vlastníte rodinný dům a přemýšlíte, jak ušetřit? Přijďte si poslechnout novinky o výhodných dotacích poskytovaných Státním fondem životního prostředí. Dozvíte se, jak čerpat dotace na výměnu oken a dveří, zateplení domu a výměnu kotle za tepelné čerpadlo nebo jak ušetřit za pitnou vodu. Dostanete zde návod, jak snadno o dotaci požádat a vyvarovat se chyb.

Na dalších přednáškách se dozvíte, jak si správně vybrat tepelné čerpadlo a jak využít obnovitelných zdrojů energie k energetické soběstačnosti. Zjistíte výhody podlahového topení nebo co je dobré vědět před koupí domu, pozemku či bytu s ohledem na geopatogenní zóny.

Pokud se chystáte stavět nebo se připravujete na rekonstrukci není nad to se poradit přímo s výrobci či montážními firmami, které vám zodpoví vaše konkrétní dotazy. Vystavující firmy jsou připraveny po dobu dvou dnů se vám individuálně věnovat. Na internetu jistě najdete plno různých informací, ale není nad přímý osobní kontakt. A jaká je nabídka firem na výstavě?

Můžete porovnat nabídku rovnou třech firem nabízejících střešních krytiny a okapové systémy. Na výstavě si můžete objednat i systém zabraňující zamrzání okapů nebo si vyberete z nabídky střešních oken.

Pokud si chcete zachovat stávající okna či dveře, využijte nabídky jejich renovací. Nebo si objednejte přímo výměnu oken. Vyberete si z nabídky plastových oken, ale i plastových plotů a teras. Chybět nebudou ani garážová vrata.

Na co nesmíte při stavbě zapomenout? Na správný způsob vytápění. Bude to teplovodní kotel na uhlí i dřevo nebo tepelné čerpadlo nebo podlahové topení? I to můžete na výstavě za pomocí odborníků vyřešit.

Pokud řešíte problémy s únikem tepla, nechte si poradit a využijte přírodní tepelnou izolaci ze lněných vláken nebo pomocí stříkané pěny. Vlhkost ze stěn vyženete pomocí ocelové sanace zdiva. Domluvte si ty správné řemeslníky elektro-vodo-topo. Není nad osobní kontakt.

Chcete si zútulnit své bydlení? Objednejte si na výstavě nový jídelní stůl a židle. Těšíte se na jarní posezení na zahradě? Jistě si oblíbíte nabízený zahradní nábytek. Chystáte se na rekonstrukci koupelny? Poradí vám s výběrem koupelnového nábytku. Jak si ulehčíte domácí práce? Zvolte si centrální vysávání. To je jen stručný výčet z nabídky vystavujících firem.

Udělejte si čas a přijďte načerpat informace na výstavu STAVÍME, BYDLÍME do Uherského Hradiště, 6. - 7. dubna. Přijďte, losujte o pravý diamant, poslechněte si přednášky a nakupujte s výstavními slevami.

Doprovodný program k výstavě Stavíme, bydlíme Uherské Hradiště:

pátek 6.4.

14,00 - 14,55 h

Žijte lépe a levněji s našimi dotacemi.

Ing. Libor Martinák, Státní fond životního prostředí ČR

15,00 - 15,55 h

Využití obnovitelných zdrojů energie k energetické soběstačnosti. Jak vybrat tepelné čerpadlo a nespálit se?

Ing. Josef Slováček, Cech topenářů a instalatérů ČR

16,00 - 16,55 h

Podlahové topení pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Michal Nevolník, Anos s.r.o.

17,00 - 17,55 h

Obnovitelné zdroje a jejich kombinace - tepelná čerpadla, solární systémy, větrání a rekuperace tepla + dotace pro RD.

Ing. Martin Liška, Regulus spol. s r.o.

sobota 7.4.

9,30 - 10,25 h

Podlahové topení pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Michal Nevolník, Anos s.r.o.

10,30 - 11,25 h

Využití obnovitelných zdrojů energie k energetické soběstačnosti. Jak vybrat tepelné čerpadlo a nespálit se?

Ing. Josef Slováček, Cech topenářů a instalatérů ČR

11,30 - 12,30 h

Geopatogenní zóny trochu jinak

Co je dobré vědět před koupí domu, bytu, pozemku. Jaké zdravotní problémy způsobuje zóna u dětí.

Josef Ulehla, www.ulehla-josef.cz

13,00 - 13,55 h

Obnovitelné zdroje a jejich kombinace - tepelná čerpadla, solární systémy, větrání a rekuperace tepla + dotace pro RD.

Ing. Martin Liška, Regulus spol. s r.o.

Kontakt:

Ing. Daniela Nevtípilová

manažerka veletrhů

Omnis Olomouc a.s.

Horní lán 10a, 779 00 Olomouc

608 968 158, 588 881 432

Klíčová slova ČR-stavby-byty-Omnis Olomouc

Oblast
Zlínský (zl)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.